Барај
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
LEVI'S

ФАРМЕРКИ

Шифра на артикл: 26872-0014
Провери достапност
  • 2733
    2733
( Одреди величина )
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФАРМЕРКИ
БРЕНДОВИ LEVI'S
Пол ЖЕНСКИ
Боја ДЕНИМ
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ LV22791-0052
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.395 МКД
Заштеда -50%
6.790 МКД
Големина
24_028
31_030
27_034
25_034
24_028
27_028
24_030
23_028
26_034
29_028
25_032
28_034
25_030
24_032
25_028
26_028
26_030
26_032
27_030
27_032
28_028
28_030
28_032
29_030
29_032
29_034
30_028
30_030
30_032
30_034
31_028
31_032
32_030
33_030
32_032
33_032
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ LVA6820-0001
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.236 МКД
Заштеда -60%
8.090 МКД
Големина
25_028
25_030
26_028
26_030
26_032
27_028
27_030
27_032
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ LV18882-0354
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.239 МКД
Заштеда -61%
3.599 МКД
8.290 МКД
Големина
25_032
26_030
27_030
27_028
30_032
34_030
28_030
30_028
25_028
29_028
29_030
31_030
32_028
28_032
25_030
29_032
24_028
24_030
26_028
26_032
27_032
28_028
30_030
31_028
32_030
32_032
33_030
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ LV18881-0601
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.367 МКД
Заштеда -70%
7.890 МКД
Големина
25_028
26_028
25_030
30_028
29_028
26_030
27_028
27_030
28_028
29_030
30_030
28_030
24_028
31_030
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ LVA0899-0002
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.609 МКД
Заштеда -73%
2.899 МКД
9.690 МКД
Големина
31_034
27_034
30_032
30_034
31_032
28_032
29_032
27_032
28_034
23_034
24_034
25_032
25_034
26_032
26_034
29_034
32_034
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ LV18882-0508
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.487 МКД
Заштеда -70%
8.290 МКД
Големина
24_030
25_028
25_030
25_032
26_028
26_030
26_032
27_028
27_030
27_032
28_028
28_030
28_032
29_030
29_032
30_030
30_032
31_030
31_032
32_032
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ LVA4679-0000
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.559 МКД
Заштеда -46%
3.954 МКД
6.590 МКД
Големина
27_032
27_034
28_034
26_030
25_030
25_032
26_032
27_030
28_030
28_032
29_030
29_032
29_034
30_030
30_032
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ LV18882-0371
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.799 МКД
Заштеда -73%
1.999 МКД
6.590 МКД
Големина
24_030
25_030
26_030
27_030
28_030
29_030
30_030
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ LV18881-0739
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.695 МКД
Заштеда -50%
7.390 МКД
Големина
24_028
24_030
25_028
25_030
25_032
26_028
26_030
26_032
27_028
27_030
27_032
28_028
28_030
28_032
29_028
29_030
29_032
30_028
30_030
30_032
31_030
32_030
32_032
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ LV12501-0465
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.245 МКД
Заштеда -50%
10.490 МКД
Големина
24_030
25_030
26_030
27_030
27_032
28_030
28_032
29_030
29_032
30_030
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ LV52797-0300
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.249 МКД
Заштеда -74%
2.499 МКД
8.490 МКД
Големина
29_030
28_030
25_032
31_030
28_032
25_028
27_030
30_030
27_028
31_032
24_030
25_030
26_028
26_030
28_028
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ LV12501-0384
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.879 МКД
Заштеда -62%
3.199 МКД
7.590 МКД
Големина
26_030
31_032
27_032
26_032
25_030
32_032
24_030
28_032
30_032
29_032
27_030
28_030
29_030
30_030

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 57097706-09
1.495 МКД
Заштеда -50%
2.990 МКД
Големина
34
36
44
46
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 57000359-01
1.245 МКД
Заштеда -50%
2.490 МКД
Големина
36
38
40
44
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 57058276-PL
1.495 МКД
Заштеда -50%
2.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ LV12501-0466
4.196 МКД
Заштеда -60%
10.490 МКД
Големина
24_030
25_030
25_032
26_030
27_030
27_032
28_030
29_030
29_032
30_030
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 57005978-TM
1.495 МКД
Заштеда -50%
2.990 МКД
Големина
36
40
42
44