Барај
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
LEVI'S

ФАРМЕРКИ

Шифра на артикл: 52797-0176
Провери достапност
  • 2428
    2428
( Одреди величина )
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФАРМЕРКИ
БРЕНДОВИ LEVI'S
Пол ЖЕНСКИ
Боја ДЕНИМ
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 72% ПАМУК 14% ЛИОЦЕЛ 9% ПОЛИЕСТЕР 5% ЕЛАСТИН

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ LVA1959-0010
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.316 МКД
Заштеда -60%
8.290 МКД
Големина
26_032
24_030
25_030
28_030
30_030
25_032
29_030
32_030
27_030
26_030
29_032
31_030
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ LV18883-0139
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.799 МКД
Заштеда -55%
8.490 МКД
Големина
34_030
26_028
26_032
27_028
25_030
26_030
25_028
25_032
27_030
27_032
28_030
28_032
29_030
29_032
30_030
30_032
31_028
31_030
31_032
32_028
32_030
32_032
33_030
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ LV18882-0271
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.799 МКД
Заштеда -70%
5.990 МКД
Големина
24_030
24_032
25_030
25_032
26_030
26_032
27_030
27_032
28_030
28_032
29_030
29_032
30_032
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ LVA4679-0000
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.954 МКД
Заштеда -40%
6.590 МКД
Големина
27_032
27_034
28_034
26_030
25_030
25_032
26_032
27_030
28_030
28_032
29_030
29_032
29_034
30_030
30_032
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ LV18882-0514
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.499 МКД
Заштеда -71%
8.490 МКД
Големина
24_028
27_030
23_030
26_028
30_030
25_030
25_032
26_030
28_028
28_030
25_028
27_028
28_032
29_028
29_030
31_030
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ LV36200-0111
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.277 МКД
Заштеда -70%
7.590 МКД
Големина
30_030
33_028
31_028
29_028
29_030
25_026
26_028
32_028
29_026
26_026
31_030
28_028
30_028
26_030
23_026
24_026
24_028
25_028
27_026
27_028
27_030
28_026
28_030
30_026
31_026
34_028
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ LV52797-0300
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.499 МКД
Заштеда -71%
8.490 МКД
Големина
29_030
28_030
25_032
31_030
28_032
25_028
27_030
30_030
27_028
31_032
24_030
25_030
26_028
26_030
28_028
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ LV18883-0015
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.199 МКД
Заштеда -51%
6.490 МКД
Големина
25_030
25_032
32_030
26_028
32_028
26_032
26_030
27_028
24_028
25_028
27_030
27_032
28_028
28_030
28_032
29_028
29_030
29_032
30_028
30_030
30_032
31_028
31_030
31_032
32_032
33_030
34_030
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ LV18882-0354
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.599 МКД
Заштеда -57%
8.290 МКД
Големина
25_032
26_030
27_030
27_028
30_032
34_030
28_030
30_028
25_028
29_028
29_030
31_030
32_028
28_032
25_030
29_032
24_028
24_030
26_028
26_032
27_032
28_028
30_030
31_028
32_030
32_032
33_030
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ LV12501-0424
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.934 МКД
Заштеда -40%
9.890 МКД
Големина
28_030
27_030
31_030
26_030
25_030
30_030
29_030
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ LV18881-0601
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.367 МКД
Заштеда -70%
7.890 МКД
Големина
25_028
26_028
25_030
30_028
29_028
26_030
27_028
27_030
28_028
29_030
30_030
28_030
24_028
31_030
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ LV52797-0299
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.596 МКД
Заштеда -60%
8.990 МКД
Големина
28_030
27_028
24_030
27_030
25_030
26_028
28_028
27_032
25_028
26_030
29_030
29_032

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ THDW0DW15491-1AB
3.899 МКД
Заштеда -50%
7.790 МКД
Големина
25_030
26_032
30_030
27_030
29_030
28_030
29_032
26_030
27_032
28_032
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ THDW0DW15490-1AB
3.899 МКД
Заштеда -50%
7.790 МКД
Големина
26_032
25_030
26_030
27_030
27_032
28_030
28_032
29_030
30_030
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ THDW0DW15523-1AB
4.899 МКД
Заштеда -50%
9.890 МКД
Големина
29_030
25_030
26_030
26_032
27_030
27_032
28_030
28_032
29_032
30_030
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ RWA434N {691 477}011
4.699 МКД
Заштеда -60%
11.790 МКД
Големина
25_028
26_030
30_028
27_030
27_028
26_028
28_030
28_028
29_028
29_030
30_030
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ GW3GA29 D4ZN3 BOON
3.399 МКД
Заштеда -50%
6.790 МКД
Големина
29_029
25_029
30_029
27_029
26_029
28_029
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ RWHW689 {661 Y81}098
5.899 МКД
Заштеда -50%
11.790 МКД
Големина
27_030
26_030
25_030
26_028
27_028
28_028
28_030
29_028
29_030
30_028
31_030
32_030
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ RWA416A {691 479}009
5.899 МКД
Заштеда -50%
11.790 МКД
Големина
30_028
25_028
26_028
27_028
28_028
29_028
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ RWHW689 {69D 471}009
5.899 МКД
Заштеда -50%
11.790 МКД
Големина
31_030
25_028
25_030
26_028
26_030
27_028
27_030
28_028
28_030
29_028
29_030
30_030
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ LV12501-0424
5.934 МКД
Заштеда -40%
9.890 МКД
Големина
28_030
27_030
31_030
26_030
25_030
30_030
29_030