Барај
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
LEVI'S

ФАРМЕРКИ

Шифра на артикл: 52797-0176
Провери достапност
  • 2428
    2428
( Одреди величина )
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФАРМЕРКИ
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Пол ЖЕНСКИ
БРЕНДОВИ LEVI'S
Боја ДЕНИМ
Состав 72% ПАМУК 14% ЛИОЦЕЛ 9% ПОЛИЕСТЕР 5% ЕЛАСТИН

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ LV12501-0466
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.245 МКД
Заштеда -50%
10.490 МКД
Големина
24_030
25_030
25_032
26_030
27_030
27_032
28_030
29_030
29_032
30_030
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ LVA3410-0012
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.295 МКД
Заштеда -50%
8.590 МКД
Големина
25_030
26_030
27_030
28_030
29_030
30_030
31_030
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ LV18881-0352
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.795 МКД
Заштеда -50%
7.590 МКД
Големина
24_028
24_030
25_028
25_030
25_032
26_028
26_030
26_032
27_028
27_030
27_032
27_034
28_028
28_030
28_032
29_028
29_030
29_032
30_028
30_030
30_032
31_028
31_030
32_030
32_032
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ LVA5313-0000
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.295 МКД
Заштеда -50%
8.590 МКД
Големина
27_032
27_030
24_030
24_032
25_030
25_032
26_030
26_032
28_030
28_032
29_030
30_030
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ LV12501-0384
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.795 МКД
Заштеда -50%
7.590 МКД
Големина
26_030
31_032
27_032
26_032
25_030
32_032
24_030
28_032
30_032
29_032
27_030
28_030
29_030
30_030
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ LV52797-0300
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.245 МКД
Заштеда -50%
8.490 МКД
Големина
29_030
28_030
25_032
31_030
28_032
25_028
27_030
30_030
27_028
31_032
24_030
25_030
26_028
26_030
28_028
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ LVA1959-0022
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.695 МКД
Заштеда -50%
7.390 МКД
Големина
24_030
25_030
26_030
27_030
27_032
28_030
29_030
30_030
31_030
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ LVA6215-0002
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.695 МКД
Заштеда -50%
7.390 МКД
Големина
24_028
24_030
25_028
25_030
25_032
26_028
26_032
27_028
27_030
27_032
27_034
28_028
28_030
28_032
29_028
29_030
29_032
30_028
30_030
30_032
31_030
32_030
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ LV18881-0663
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.145 МКД
Заштеда -50%
8.290 МКД
Големина
25_030
25_032
29_028
24_028
27_030
28_032
26_028
26_030
24_030
25_028
27_032
29_032
27_034
28_028
26_032
27_028
28_030
29_030
30_028
30_030
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ LV18881-0601
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.945 МКД
Заштеда -50%
7.890 МКД
Големина
25_028
26_028
25_030
30_028
29_028
26_030
27_028
27_030
28_028
29_030
30_030
28_030
24_028
31_030
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ LV12501-0447
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.695 МКД
Заштеда -50%
7.390 МКД
Големина
24_030
24_032
25_030
25_032
26_030
26_032
27_030
27_032
28_030
28_032
29_030
29_032
30_030
30_032
31_032
32_032
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ LV18883-0139
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.245 МКД
Заштеда -50%
8.490 МКД
Големина
34_030
26_028
26_032
27_028
25_030
26_030
25_028
25_032
27_030
27_032
28_030
28_032
29_030
29_032
30_030
30_032
31_028
31_030
31_032
32_028
32_030
32_032
33_030

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 57097706-09
1.495 МКД
Заштеда -50%
2.990 МКД
Големина
34
36
44
46
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 57000359-01
1.245 МКД
Заштеда -50%
2.490 МКД
Големина
36
38
40
44
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 57058276-PL
1.495 МКД
Заштеда -50%
2.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 214978_GY
1.245 МКД
Заштеда -50%
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ LV12501-0466
5.245 МКД
Заштеда -50%
10.490 МКД
Големина
24_030
25_030
25_032
26_030
27_030
27_032
28_030
29_030
29_032
30_030
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 6836220-85
1.145 МКД
Заштеда -50%
2.290 МКД
Големина
34
36
38
40