Барај
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
LEVI'S

ФАРМЕРКИ

Шифра на артикл: 26872-0017
Провери достапност
 • 2533
  2533
 • 2531
  2531
 • 2933
  2933
 • 2931
  2931
 • 2633
  2633
( Одреди величина )
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФАРМЕРКИ
БРЕНДОВИ LEVI'S
Пол ЖЕНСКИ
Боја ДЕНИМ
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ LVA5313-0000
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.295 МКД
Заштеда -50%
8.590 МКД
Големина
27_032
27_030
24_030
24_032
25_030
25_032
26_030
26_032
28_030
28_032
29_030
30_030
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ LV52797-0299
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.236 МКД
Заштеда -64%
3.596 МКД
8.990 МКД
Големина
28_030
27_028
24_030
27_030
25_030
26_028
28_028
27_032
25_028
26_030
29_030
29_032
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ LVA6081-0001
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.236 МКД
Заштеда -60%
8.090 МКД
Големина
25_032
26_032
27_032
27_034
28_032
28_034
29_032
30_032
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ LV18882-0540
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.239 МКД
Заштеда -61%
3.599 МКД
8.290 МКД
Големина
26_028
29_032
25_030
25_032
26_030
28_032
33_030
34_030
27_030
30_030
24_030
32_028
27_032
29_030
26_032
28_030
24_028
25_028
27_028
28_028
29_028
30_028
30_032
31_028
31_030
31_032
32_030
32_032
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ LV22791-0052
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.395 МКД
Заштеда -50%
6.790 МКД
Големина
24_028
31_030
27_034
25_034
24_028
27_028
24_030
23_028
26_034
29_028
25_032
28_034
25_030
24_032
25_028
26_028
26_030
26_032
27_030
27_032
28_028
28_030
28_032
29_030
29_032
29_034
30_028
30_030
30_032
30_034
31_028
31_032
32_030
33_030
32_032
33_032
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ LV12501-0466
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.196 МКД
Заштеда -60%
10.490 МКД
Големина
24_030
25_030
25_032
26_030
27_030
27_032
28_030
29_030
29_032
30_030
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ LV18882-0371
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.799 МКД
Заштеда -73%
1.999 МКД
6.590 МКД
Големина
24_030
25_030
26_030
27_030
28_030
29_030
30_030
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ LV12501-0400
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.156 МКД
Заштеда -60%
7.890 МКД
Големина
29_030
29_034
25_030
30_032
30_030
24_032
25_032
29_032
26_032
27_032
28_032
31_030
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ LV12501-0423
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.451 МКД
Заштеда -55%
4.945 МКД
9.890 МКД
Големина
30_030
28_030
27_032
28_032
25_030
29_030
26_030
24_030
26_032
27_030
25_032
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ LV18881-0352
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.036 МКД
Заштеда -60%
7.590 МКД
Големина
24_028
24_030
25_028
25_030
25_032
26_028
26_030
26_032
27_028
27_030
27_032
27_034
28_028
28_030
28_032
29_028
29_030
29_032
30_028
30_030
30_032
31_028
31_030
32_030
32_032
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ LV18881-0663
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.239 МКД
Заштеда -61%
3.599 МКД
8.290 МКД
Големина
25_030
25_032
29_028
24_028
27_030
28_032
26_028
26_030
24_030
25_028
27_032
29_032
27_034
28_028
26_032
27_028
28_030
29_030
30_028
30_030
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ LV12501-0384
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.879 МКД
Заштеда -62%
3.199 МКД
7.590 МКД
Големина
26_030
31_032
27_032
26_032
25_030
32_032
24_030
28_032
30_032
29_032
27_030
28_030
29_030
30_030

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 57097706-09
1.495 МКД
Заштеда -50%
2.990 МКД
Големина
34
36
44
46
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 57000359-01
1.245 МКД
Заштеда -50%
2.490 МКД
Големина
36
38
40
44
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ GW3BA33 D56B2 CRT1
3.436 МКД
Заштеда -60%
8.590 МКД
Големина
25_033
26_033
27_033
28_033
29_033
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ G3BGA01 9791Z BLO2
6.396 МКД
Заштеда -60%
15.990 МКД
Големина
25
26
27
28
29
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 57058276-PL
1.495 МКД
Заштеда -50%
2.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 214978_GY
1.245 МКД
Заштеда -50%
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ LV12501-0466
4.196 МКД
Заштеда -60%
10.490 МКД
Големина
24_030
25_030
25_032
26_030
27_030
27_032
28_030
29_030
29_032
30_030
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 214979_BN
1.245 МКД
Заштеда -50%
2.490 МКД
Големина
36
40
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 57005978-TM
1.495 МКД
Заштеда -50%
2.990 МКД
Големина
36
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ MS6T3JJ5860000-G11
4.396 МКД
Заштеда -60%
10.990 МКД
Големина
25
26
27
28