Барај
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
GUESS

ФУСТАН

Шифра на артикл: GSS010965
Isbn: W1BK66K7UW1-JBLK
7.290 МКД
2.916 МКД
2.916 МКД
Заштеда: 4.374 МКД
Извести ме за попуст
Последно парче
Провери достапност
  • M
    M
  • L
    L
( Одреди величина )
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021

Trenutno nema komentara
7.290 МКД
2.916 МКД
2.916 МКД
Заштеда: 4.374 МКД
Извести ме за попуст
2
1