Барај
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
SUPER DRY

ФУСТАН

Шифра на артикл: W8011084A-ZE2
5.490 МКД
2.196 МКД
2.196 МКД
Заштеда: 3.294 МКД
Извести ме за попуст
Последно парче
Провери достапност
 • 6
  6
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
( Одреди величина )
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд SUPER DRY
Пол ЖЕНСКИ
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 56% ПАМУК 44% ПОЛИЕСТЕР

Trenutno nema komentara
5.490 МКД
2.196 МКД
2.196 МКД
Заштеда: 3.294 МКД
Извести ме за попуст
2
1