Барај
ФУСТАН
PARFOIS

ФУСТАН

Шифра на артикл: 193297_BL
Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
БРЕНДОВИ PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ RW9068 {23190P}524
6.294 МКД
Заштеда -40%
10.490 МКД
Големина
S
XXS
M
XS
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ HB50493336 001
6.495 МКД
Заштеда -50%
12.990 МКД
Големина
34
36
38
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ THDW0DW15181-0G0
3.099 МКД
Заштеда -51%
6.290 МКД
Големина
S
M
XS
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ CKJ20J221076-ACI
4.799 МКД
Заштеда -50%
9.590 МКД
Големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ CKJ20J221156-L1C
4.399 МКД
Заштеда -50%
8.790 МКД
Големина
XS
S
M