Барај
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
LEVI'S

ФУСТАН

Шифра на артикл: A1872-0000
Провери достапност
  • M
    M
  • L
    L
( Одреди величина )
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Пол ЖЕНСКИ
БРЕНДОВИ LEVI'S
Боја ДЕНИМ
Состав 100% ПАМУК

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ LVA5831-0000
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.645 МКД
Заштеда -50%
5.290 МКД
Големина
XS
S
L
M
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ LV29673-0001
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.245 МКД
Заштеда -50%
4.490 МКД
Големина
XS
S
L
M
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ LVA5848-0000
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.545 МКД
Заштеда -50%
7.090 МКД
Големина
XS
S
L
M
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ LVA1771-0000
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.145 МКД
Заштеда -50%
6.290 МКД
Големина
XS
S
L
M

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 57049107-99
1.245 МКД
Заштеда -50%
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 57049102-99
2.995 МКД
Заштеда -50%
5.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 57059110-99
2.995 МКД
Заштеда -50%
5.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 57099119-PL
3.745 МКД
Заштеда -50%
7.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 57059109-99
1.495 МКД
Заштеда -50%
2.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 57069121-99
1.995 МКД
Заштеда -50%
3.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 57029120-99
1.745 МКД
Заштеда -50%
3.490 МКД
Големина
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 57048271-99
1.495 МКД
Заштеда -50%
2.990 МКД