Барај
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
LEVI'S

ЈАКНА

Шифра на артикл: A0746-0000
7.290 МКД
7.290 МКД
7.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Последно парче
Провери достапност
  • L
    L
  • XL
    XL
  • XXL
    XXL
( Одреди величина )
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Брендови LEVI'S
Пол МАШКИ
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 100% ПОЛИЕСТЕР

Trenutno nema komentara

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ A4206-0001
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.195 МКД
Заштеда -50%
10.390 МКД
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ A4206-0002
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.195 МКД
Заштеда -50%
10.390 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ A0746-0000
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.290 МКД
Големина
L
XL
XXL
7.290 МКД
7.290 МКД
7.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1