Барај
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
DIESEL

ЈАКНА

Шифра на артикл: A052710QEAF-23F
33.490 МКД
10.047 МКД
10.047 МКД
Заштеда: 23.443 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
( Одреди величина )
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд DIESEL
Пол МАШКИ
Боја ЖОЛТА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021

Trenutno nema komentara
33.490 МКД
10.047 МКД
10.047 МКД
Заштеда: 23.443 МКД
Извести ме за попуст
2
1