Барај
ЈАКНА
SUPER DRY

ЈАКНА

Шифра на артикл: WS110089A-DQ7
Провери достапност
  • XS
    XS
  • S
    S
  • M
    M
( Одреди величина )
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Пол ЖЕНСКИ
БРЕНДОВИ SUPER DRY
Боја ЖОЛТА
Состав 100% ПОЛИЕСТЕР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ THDW0DW08588-ACG
8.095 МКД
Заштеда -50%
16.190 МКД
Големина
XS
S
L
M
Sačuvano u omiljne
ТЕКСАС ЈАКНА DG23WWED36-5053
5.245 МКД
Заштеда -50%
10.490 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ SS174682-6667
5.245 МКД
Заштеда -50%
10.490 МКД
Големина
XS
S
L
M
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 8276944-01
7.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ТЕКСАС ЈАКНА HB50508816 027
7.495 МКД
Заштеда -50%
14.990 МКД
Големина
XS
S
L
M
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ RW7804 {84740}435
8.345 МКД
Заштеда -50%
16.690 МКД
Големина
XS
S
M