Барај
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
DESIGUAL

ЗДОЛНИШТЕ

Шифра на артикл: 21WWFW15-2000
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЗДОЛНИШТА
БРЕНДОВИ DESIGUAL
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 97% ПАМУК 3% ЕЛАСТИН


ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА DG23WWFD03-5053
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.196 МКД
Заштеда -60%
5.490 МКД
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА DG22SWFW07-9019
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.529 МКД
Заштеда -73%
1.699 МКД
5.590 МКД
Големина
XS
L
S
M
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА DG23SWFW17-2000
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.795 МКД
Заштеда -50%
5.590 МКД
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА DG23WWFK07-2000
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.196 МКД
Заштеда -60%
5.490 МКД
Големина
M
S
XS

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 57082887-99
645 МКД
Заштеда -50%
1.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 57087749-TM
1.495 МКД
Заштеда -50%
2.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 57049104-99
1.495 МКД
Заштеда -50%
2.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 57097725-52
1.495 МКД
Заштеда -50%
2.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА DG23WWFK07-2000
2.196 МКД
Заштеда -60%
5.490 МКД
Големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА SS174755-6662
3.436 МКД
Заштеда -60%
8.590 МКД
Големина
L
M
S
XS