Барај
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
MANGO

ЗДОЛНИШТЕ

Шифра на артикл: 17055759-82
1.990 МКД
1.990 МКД
597 МКД
Заштеда: 1.393 МКД
Извести ме за попуст
ONLINE ONLY

Производите се достапни само онлајн

Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЗДОЛНИШТА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Пол ЖЕНСКИ
БРЕНДОВИ MANGO
Боја РОЗОВА
Состав 42% АКРИЛ 36% ПОЛИАМИД 16% ПОЛИЕСТЕР 06% ЕЛАСТИН

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 57045139-99
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.145 МКД
Заштеда -50%
2.290 МКД
Големина
M
L
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 57052891-PL
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.995 МКД
Заштеда -50%
5.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 47091299-20
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.494 МКД
Заштеда -40%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 27024037-05
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.494 МКД
Заштеда -40%
2.490 МКД
Големина
M
L
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 47009029-50
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.794 МКД
Заштеда -40%
2.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 37054381-99
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
597 МКД
Заштеда -70%
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 57046312-94
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.245 МКД
Заштеда -50%
2.490 МКД
Големина
XS
M
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 57073803-05
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.995 МКД
Заштеда -50%
3.990 МКД
Големина
XS
M
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 37077752-25
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
747 МКД
Заштеда -70%
2.490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 47098638-TO
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.494 МКД
Заштеда -40%
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 17055759-82
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
597 МКД
Заштеда -70%
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 17000757-50
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.194 МКД
Заштеда -40%
1.990 МКД

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 57082887-99
645 МКД
Заштеда -50%
1.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 57049104-99
1.495 МКД
Заштеда -50%
2.990 МКД
1.990 МКД
1.990 МКД
597 МКД
Заштеда: 1.393 МКД
Извести ме за попуст
2
1