Барај
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
DIESEL

ЗДОЛНИШТЕ

Шифра на артикл: A052750LDAM-3BV
21.990 МКД
6.597 МКД
6.597 МКД
Заштеда: 15.393 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • XS
    XS
  • S
    S
  • M
    M
( Одреди величина )
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЗДОЛНИШТА
Бренд DIESEL
Пол ЖЕНСКИ
Боја ПОРТОКАЛОВА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021

Trenutno nema komentara
21.990 МКД
6.597 МКД
6.597 МКД
Заштеда: 15.393 МКД
Извести ме за попуст
2
1