Барај
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
LEVI'S

МАИЦА

Шифра на артикл: 17369-1649
Провери достапност
  • XXS
    XXS
( Одреди величина )
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија МАИЦИ
Бренд LEVI'S
Пол ЖЕНСКИ
Боја МАСЛИНЕСТА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 100% ПАМУК

Trenutno nema komentara