Барај
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
LEVI'S

МАИЦА

Шифра на артикл: A0785-0036
Провери достапност
  • XS
    XS
( Одреди величина )
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија МАИЦИ
Брендови LEVI'S
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИНА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 100% ПАМУК

Trenutno nema komentara

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Sačuvano u omiljne
МАИЦИ A3396-0000
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.396 МКД
Заштеда -60%
3.490 МКД
Големина
XXS
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ A1775-0009
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.196 МКД
Заштеда -61%
2.990 МКД
Големина
XXS
L