Барај
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
MANGO

ПАЛТО

Шифра на артикл: 17095520-98
7.990 МКД
7.990 МКД
2.397 МКД
Заштеда: 5.593 МКД
Извести ме за попуст
ONLINE ONLY

Производите се достапни само онлајн

Провери достапност
 • 46
  46
 • 48
  48
 • 50
  50
 • 52
  52
 • 54
  54
 • 56
  56
( Одреди величина )
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАЛТА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Пол МАШКИ
БРЕНДОВИ MANGO
Боја СИВА
Состав 79% ПОЛИЕСТЕР 19% ВИСКОЗА 02% ЕЛАСТИН ПОСТАВА: 55% ПОЛИЕСТЕР 45% ВИСКОЗА

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 47005502-56
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.994 МКД
Заштеда -40%
9.990 МКД
Sačuvano u omiljne
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.495 МКД
Заштеда -58%
4.990 МКД
5.990 МКД
Големина
50
52
54
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 57050550-52
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.745 МКД
Заштеда -50%
7.490 МКД
Големина
46
52
Sačuvano u omiljne
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.794 МКД
Заштеда -40%
7.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 57050550-37
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.745 МКД
Заштеда -50%
7.490 МКД
Големина
46
48
54
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 47005605-54
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.994 МКД
Заштеда -40%
9.990 МКД
Sačuvano u omiljne
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.997 МКД
Заштеда -70%
9.990 МКД
Големина
46
48
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.794 МКД
Заштеда -40%
7.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 57830551-07
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.995 МКД
Заштеда -50%
7.990 МКД
Големина
48
50
52
56
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 17075522-08
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.397 МКД
Заштеда -70%
7.990 МКД
Големина
46
48
50
52
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 17095520-98
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.397 МКД
Заштеда -70%
7.990 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 37010077-56
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.397 МКД
Заштеда -70%
7.990 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАЛТА DJ001680
5.994 МКД
Заштеда -40%
9.990 МКД
Големина
46
48
56
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА DJ001660
5.394 МКД
Заштеда -40%
8.990 МКД
Големина
48
50
52
56
60
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА DJ001624
5.394 МКД
Заштеда -40%
8.990 МКД
Големина
S
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА DJ001618
5.094 МКД
Заштеда -40%
8.490 МКД
Големина
46
48
50
54
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 57050656-91
3.995 МКД
Заштеда -50%
7.990 МКД
Големина
44
48
50
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 57040667-07
3.995 МКД
Заштеда -50%
7.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 57930551-99
3.995 МКД
Заштеда -50%
7.990 МКД
Големина
46
48
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 57030551-08
3.995 МКД
Заштеда -50%
7.990 МКД
Големина
46
48
50
56
7.990 МКД
7.990 МКД
2.397 МКД
Заштеда: 5.593 МКД
Извести ме за попуст
2
1