Барај
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
PARFOIS

ПАРИЧНИК

Шифра на артикл: 191190_GY
790 МКД
990 МКД
297 МКД
Заштеда: 693 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • S
    S
( Одреди величина )
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАРИЧНИЦИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021

Trenutno nema komentara
790 МКД
990 МКД
297 МКД
Заштеда: 693 МКД
Извести ме за попуст
2
1