Барај
ТРЕНЕРКИ ДОЛЕН ДЕЛ
SUPER DRY

ТРЕНЕРКИ ДОЛЕН ДЕЛ

Шифра на артикл: W7010652A-02A
Провери достапност
  • XS
    XS
( Одреди величина )
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ТРЕНЕРКИ ДОЛЕН ДЕЛ
Брендови SUPER DRY
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 53% ПАМУК 47% ПОЛИЕСТЕР

Trenutno nema komentara