Барај
Омилените MANGO парчиња на пола цена!
БЛОГ

Омилените MANGO парчиња на пола цена!

Прекрасен викенд пред нас, совршен за шопинг и време за себе! За да ви го разубавиме уште повеќе, ве потсетуваме на неодоливото намаление на сите ваши омилени MANGO производи.


Од 18 – ти јануари, нарачај онлајн и одбери го било кое парче на попуст од неверојатни 50 проценти.

Сега е совршено време да си го набавите капутот на кој толку долго чекавте, чизмите во кои отсекогаш сакавте да инвестирате или фустанот со кој сакавте да блеснете на дружбата со пријателите.


MANGO капут - Од 7.990 ден. на 3.990 ден. 

MANGO чизми - Од 2.990 ден. на 1.430 ден. 

Да ја завршиме сезоната како што ја почнавме, со ултра стилски комбинации по кои секогаш ќе ве препознаваат.

Во понудата на брендот ќе се пронајдат сите оние дами со изострен стил, а свои фаворити ќе најдат и најмладите, особено кога се трендовите во прашање.


MANGO палто - Од 2.990 ден. на 1.490 ден. 

MANGO балетанки - Од 1.990 ден. на 990 ден. 

Без разлика дали сте тип на девојка што обожува фустани или пак сте фан на деловниот стил, сега е вистинскиот момент да го освежите плакарот со нови впечатливи парчиња.


MANGO панталони - 2.990 ден. на 1.430 ден. 

MANGO чанта - Од 1.490 ден. на 750 ден. 

Да ја испратиме старата возбудлива сезона и да ја дочекаме новата со свежи парчиња во кои знаеме дека ќе се вљубите на прв поглед.


MANGO фармерки - Од 1.490 ден. на 750 ден. 

MANGO фустан - Од 2.990 ден. на 1.430 ден. 

Оваа сезона се уверивме дека класиците секогаш се во мода и дека ретро парчињата повторно се ин, па доколку не си набавивте некое вакво парче, поправете ја грешката уште денес.


MANGO мантил - Од 4.990 ден. на 2.490 ден. 

MANGO џемпер - Од 1.990 ден. на 990 ден. 

Погледнете дел од понудата на брендот, а сите парчиња погледнете ги на нашата страна и нарачајте онлајн, за сето време од викендот да го посветите себеси и на семејството!

Купувајте онлајн каде и да сте. Преземете ја бесплатната мобилна апликација FashionGroup:                                  

17.01.2020.

Слични статии

18.
Sep.
2022.
БЛОГ
На денот на најголемиот настан во кој се вперени очите од сите страни на светот, погребот на кралицата Елизабета Втора, се потсетуваме зошто многумина ја нар...
16.
Sep.
2022.
БЛОГ
Ја отвораме новата сезона со најстилските парчиња што можете да си ги замислите, а ако на оваа прекрасна вест додадеме дека со секоја сметка добивате ваучер ...
13.
Sep.
2022.
БЛОГ
Иако секогаш омилената црвена нијанса и оваа сезона некако излезе на површина, сепак, кафените и крем бои од палетата се нешто на што едвај чекаме.