Барај
ИТ девојките сезонава носат дуксери!
БЛОГ

ИТ девојките сезонава носат дуксери!

Ако порано девојките носеа дуксери само за прошетките низ парк или пак по дома, денеска ова парче стана едно од омилените во секојдневието, дури и дел од комбинациите за на работа.

Познатите блогерки и ИТ девојки направија ова парче преку ноќ да стане едно од најбараните, па голем број брендови го додадоа во понудата.

Денеска, дуксерите се вбројуваат меѓу најпродаваните парчиња што девојките ги обожуваат и ги комбинираат буквално со сè.


SPRINGFIELD дуксер - 1.799 ден. 

Истите воопшто не се нови на модната сцена, туку она што е ново е начинот на кој девојките ги носат и каде ги носат.


SPRINGFIELD дуксер - Од 1.799 ден. на 899 ден. 

Овојпат, многу подалеку од фитнес салата, дуксерите станаа парчиња на кои девојките понекогаш им додаваат и здолниште со сандали и сето тоа изгледа шик.


LEVI'S дуксер - Од 3.672 ден. на 3.213 ден. 

Тоа воопшто не е за изненадување со оглед на тоа што спортската облека е исклучутелно популарна последниве години, а сето тоа благодарение на една нејзина карактеристика – удобноста.


LEVI'S дуксер - Од 3.703 ден. на 3.174 ден. 

Токму дуксерите ќе ви го разубават секој ден, а вие ќе уживате извршувајќи ја секоја обврска, бидејќи речиси секогаш, истите се направени од нежен и мек материјал што гарантира комфор.


SUPER DRY - 4.490 ден. 

Познатите девојки ги носат со стилски фармерки, плисирани здолништа и високи чизми, со впечатливо карирано палто одозгора и задолжително – со кружни обетки.

Она што е супер е тоа што ако ви дозволува работното место, денеска има бројни модели на едноставни дуксери во супер бои кои можете да ги носите дури и на состаноци и да изгледате сосема средено.


LEVI'S дуксер - Од 3.992  на 3.493 ден. 

Не двоумете се да го „украсите“ дуксерот со модни додатоци како обетки, ланчиња и што уште не и да го носите дури и со најсвечените панталони, ако вие сметате дека така изгледа добро.


LEVI'S дуксер - Од 3.703 ден. на 3.174 ден. 

Експериментирајте со стилот сезонава и уживајте во удобноста на вашите омилени нови дуксери што ве чекаат онлајн на fashiongroup.com.mk.

Купувајте онлајн каде и да сте. Преземете ја бесплатната мобилна апликација FashionGroup:                                  

23.01.2020.

Слични статии

18.
Sep.
2022.
БЛОГ
На денот на најголемиот настан во кој се вперени очите од сите страни на светот, погребот на кралицата Елизабета Втора, се потсетуваме зошто многумина ја нар...
16.
Sep.
2022.
БЛОГ
Ја отвораме новата сезона со најстилските парчиња што можете да си ги замислите, а ако на оваа прекрасна вест додадеме дека со секоја сметка добивате ваучер ...
13.
Sep.
2022.
БЛОГ
Иако секогаш омилената црвена нијанса и оваа сезона некако излезе на површина, сепак, кафените и крем бои од палетата се нешто на што едвај чекаме.