Барај
Купете сè што не успеавте, сега на -70% попуст
БЛОГ

Купете сè што не успеавте, сега на -70% попуст

Доколку поради некоја причина пропуштивте дел од нашите досегашни попусти, ве информираме дека од денеска дел од вашите омилени брендови имаат намалување од неверојатни 70 проценти.

Обновете го вашиот плакар со некои од најстилските зимски парчиња од вашите омилени брендови по супер неодоливи цени.


GUESS чизми - Од 12.890 ден. на 3.890 ден. 

Само сега, по исклучителни цени набавете ги онлајн сите модни додатоци што ви се потребни за да ги надополните секојдневните комбинации, одберете тренди зимска јакна или чизми, а одберете нешто и за вашите најмили од неодоливата понуда.


PARFOIS балетанки - Од 1.490 ден. на 490 ден. 

Стилизирајте ги секојдневните комбинации за на работа со здолниште со висок струк, панталони или кошула и потпетици што може да ги искористите и за бројни други пригоди.


LEVI'S машки фармерки - Од 7.590 ден. на 3.036 ден. 

Не заборавајте дека сега е одлично време да се подновите и со парчиња за на снег, но и со производи со кои можеме да ја повикаме пролетта.


REPLAY кошула - Од 6.090 ден. на 2.390 ден. 

Посетете ја нашата онлајн страна fashiongroup.com.mk и направете си стилски комбинации чии парчиња денеска можете да ги нарачате на едноставен и лесен начин со достава до дома.


DIESEL фармерки - Од 7.990 ден. на 3.190 ден. 

Не пропуштајте ги одличните цени на парчињата од нашите познати брендови и направете си супер шопинг од кој знаеме дека ќе бидете задоволни.


TIMBERLAND кошула - Од 4.990 ден. на 1.999 ден. 

Побрзајте додека сè уште има залихи и одберете го омилениот производ за кој некогаш се двоумевте да си го нарачате, сега на намалување од дури 70 проценти.


SPRINGFIELD јакна - Од 5.499 ден. на 1.699 ден. 

GEOX чевли - Од 3.992 ден. на 2.994 ден. 

 

Купувајте онлајн каде и да сте. Преземете ја бесплатната мобилна апликација FashionGroup:                               

23.01.2020.

Слични статии

18.
Sep.
2022.
БЛОГ
На денот на најголемиот настан во кој се вперени очите од сите страни на светот, погребот на кралицата Елизабета Втора, се потсетуваме зошто многумина ја нар...
16.
Sep.
2022.
БЛОГ
Ја отвораме новата сезона со најстилските парчиња што можете да си ги замислите, а ако на оваа прекрасна вест додадеме дека со секоја сметка добивате ваучер ...
13.
Sep.
2022.
БЛОГ
Иако секогаш омилената црвена нијанса и оваа сезона некако излезе на површина, сепак, кафените и крем бои од палетата се нешто на што едвај чекаме.