Барај
Новата сезона и официјално е започната!
БЛОГ

Новата сезона и официјално е започната!

Подготвени сте за шопинг? Иако неодоливите попусти сè уште се во тек, повисоките температури денеска нè потсетија дека вистинско време е да се подготвуваме за новата сезона. Додека го сториме тоа, не заборавајте дека залихите се намалуваат, па побрзајте да го купите омиленото парче на попуст од - 70 %. 

Направете место во вашиот плакар и за свежи стилски парчиња, бидејќи знаеме дека ќе се вљубите во производите од сезоната пролет/лето 2020 кои веќе можете да ги погледнете и нарачате на нашата онлајн страна.


.REPLAY машки фармерки - 7.890 ден. 

Освежете го вашиот стил и заборавете на сите темни нијанси во кои уживавте во текот на студените месеци и експериментирајте со поколоритни варијанти кои се на пиедестал сезонава.


WOMEN'SECRET наметка - 3.199 ден. 

Девојките никако не можат да се збогуваат со животинските принтови, па токму поради тоа можеме да ги видиме и во голем дел од новите колекции, а покрај зебра принтот кој е омилен, подеднакво популарен е и оној налик крокодил.


PARFOIS чанта - 1.890 ден. 

Пуфкастите ракави повторно се враќаат во мода, а девојките се вљубени во романтичното, па очигледно, тантелата и транспарентните материјали си го заземаа своето место.


MANGO кошула - 2.490 ден. 

Спојот од истите се впечатливи кошули и фустани кои ќе ги гледате многу често низ улиците претстојната топла сезона.


TIMBERLAND маица - 1.490 ден. 

Кога говориме за долните делови од комбинациите, фармерките со висок струк и црните деловни панталони во сите нови варијанти се must have, но никако не заборавајте и на кожените плисирани здолништа со кои никогаш нема да погрешите.


SPRINGFIELD машки џемпер - 1.999 ден. 

Принтовите се дел од речиси секоја колекција сезонава, па така, кошулите во било кој дезен се нешто што мора да го имате во вашиот плакар, а и одлични се за комбинирање со еднобојни парчиња или пак со парчиња со сосема различен принт за оние похрабрите.


GEOX патики - 4.990 ден. 

Момците и девојките сакаат да се чувствуваат удобно во секоја пригода, па направија спортскиот стил да завладее речиси секаде, скоро и на работното место.


LEVI'S женски дуксер - 4.590 ден. 

Дуксерите сè уште се омилени, овојпат во безброј нови варијанти со кои задолжителни се и впечатливи патики. Во преодната сезона момците обожуваат џемпери, а лесните варијанти во неколку бои се нешто што ви е сигурно за секој ден од неделата.


GUESS женски патики - 8.890 ден. 

Одберете си комбинации со кои загарантирано ќе бидете во центарот на вниманието на секоја пригода и нарачајте ги онлајн веднаш!

Купувајте онлајн каде и да сте. Преземете ја бесплатната мобилна апликација FashionGroup:                                

27.01.2020.

Слични статии

18.
Sep.
2022.
БЛОГ
На денот на најголемиот настан во кој се вперени очите од сите страни на светот, погребот на кралицата Елизабета Втора, се потсетуваме зошто многумина ја нар...
16.
Sep.
2022.
БЛОГ
Ја отвораме новата сезона со најстилските парчиња што можете да си ги замислите, а ако на оваа прекрасна вест додадеме дека со секоја сметка добивате ваучер ...
13.
Sep.
2022.
БЛОГ
Иако секогаш омилената црвена нијанса и оваа сезона некако излезе на површина, сепак, кафените и крем бои од палетата се нешто на што едвај чекаме.