Барај
Кејти Холмс во совршен Манго капут!
БЛОГ

Кејти Холмс во совршен Манго капут!

Модната библија Вог ја прогласи Кејти Холмс за една од највлијателните модни икони за 2019 – тата година, а долг е списокот на луѓе кои се согласуваат со тоа.

Во текот на целата година, познатата актерка беше една од најфотографираните познати личности во Холивуд, а многумина ја забележаа нејзината фантастична трансформација кога е стилот во прашање.

Почнувајќи од едноставни дневни комбинации со впечатлив џемпер и фармерки, па сè до уникатен мал црн фустан, Кејти беше кралица на стилските комбинации од кои ниту една не помина незабележано.

Она што е интересно е тоа што таа беше до толку влијателна, што градникот и џемперот од комбинацијата со која прошета низ Менхетен за кратко време станаа вирален хит и беа распродадени екстремно брзо.

За ситуацијата да биде уште поголема, познатите high street брендови почнаа да прават копии од комбинацијата градник – џемпер на Кејти која девојките ја обожаваа.

Меѓу стајлинзите со кои прекрасната актерка нè освои беше и онаа во која белите фармерки и блуза ги украси со уникатен капут од Манго, а истиот во подолга варијанта сега можете да го нарачате онлајн.


MANGO капут - 6.490 ден. 

Она што е супер е тоа што станува збор за капут вреден за инвестиција, бидејќи истиот можете да го комбинирате со што и да посакате, без разлика на пригодата.

Носете го со стилски фустан на работа, со дуксер и фармерки за прошетка, со панталони и кошула за на состанок и во уште милион други комбинации.

Повеќе од сигурно е дека без разлика во која комбинација ќе го вметнете, нема да останете незабележани.

Сите комбинации на Кејт се инспирација за секоја дама, па така денеска ви предлагаме парчиња со кои и вие можете да ги правите истите.

Купувајте онлајн каде и да сте. Преземете ја бесплатната мобилна апликација FashionGroup:                             

29.01.2020.

Слични статии

18.
Sep.
2022.
БЛОГ
На денот на најголемиот настан во кој се вперени очите од сите страни на светот, погребот на кралицата Елизабета Втора, се потсетуваме зошто многумина ја нар...
16.
Sep.
2022.
БЛОГ
Ја отвораме новата сезона со најстилските парчиња што можете да си ги замислите, а ако на оваа прекрасна вест додадеме дека со секоја сметка добивате ваучер ...
13.
Sep.
2022.
БЛОГ
Иако секогаш омилената црвена нијанса и оваа сезона некако излезе на површина, сепак, кафените и крем бои од палетата се нешто на што едвај чекаме.