Барај
Фантастични до – 70 % попуст во Mango!
БЛОГ

Фантастични до – 70 % попуст во Mango!

Прекрасна вест со која сакаме да ве расониме овој вторник – неверојатен попуст до – 70 проценти попуст на стилските Mango парчиња.

Да, добро слушнавте! Денеска е совршениот ден за да го надополните вашиот плакар со нови трендовски парчиња со кои ќе уживате да правите комбинации во текот на следните месеци.


Mango фармерки - Од 2.490 ден. на 1.190 ден. 

Сега, на – 70 проценти попуст ќе најдете неодоливи чевли, чанти, фустани, но и комбинезони со кои ќе бидете впечатлива девојка на свечените пригоди што се пред вас.


Mango фустан - Од 2.990 ден. на 1.290 ден. 

Во атрактивната понуда ќе најдете и уникатни кошули со кои можете да правите безброј деловни комбинации за стилска работна недела.


Mango кошула - Од 2.490 ден. на 990 ден. 

Експериментирајте со принтовите оваа сезона и набавете си парче со кое ќе се издвоите од толпата, а неутрализирајте го со еднобојни панталони или здолниште како две омилени варијанти за секојдневни комбинации.


Mango чевли - Од 2.490 ден. на 790 ден. 

Сега е вистинско време за да си набавите неколку памучни маички на куси ракави кои ќе ви бидат омилени сојузници во текот на топлите месеци кога единствено што сакаме е да се чувствуваме удобно.


Mango чевли - Од 1.990 ден. на 590 ден. 

Секогаш е добро време да го освежите вашиот плакар со нови парчиња, особено во овој период кога вашите омилени ќе ги најдете на супер попуст што толку долго го чекавте.


Mango комбинезон - Од 2.990 ден. на 890 ден. 

Не заборавајте ги и вашите најмили и изненадете ги со некое парче за кое знаете дека го обожуваат. Нарачајте онлајн и израдувајте ги саканите со подарок на врата за нивниот роденден или без никаква причина.


Mango чанта - Од 1.490 ден. на 690 ден. 

За сите нови трендовски парчиња пак кои ќе ја одбележат сезоната што нѝ доаѓа, не заборавајте да ги погледнете и да си нарачате некое од парчињата од новите колекции кои знаеме дека ќе ги обожавате.

Купувајте онлајн каде и да сте. Преземете ја бесплатната мобилна апликација FashionGroup:                                  

 

04.02.2020.

Слични статии

18.
Sep.
2022.
БЛОГ
На денот на најголемиот настан во кој се вперени очите од сите страни на светот, погребот на кралицата Елизабета Втора, се потсетуваме зошто многумина ја нар...
16.
Sep.
2022.
БЛОГ
Ја отвораме новата сезона со најстилските парчиња што можете да си ги замислите, а ако на оваа прекрасна вест додадеме дека со секоја сметка добивате ваучер ...
13.
Sep.
2022.
БЛОГ
Иако секогаш омилената црвена нијанса и оваа сезона некако излезе на површина, сепак, кафените и крем бои од палетата се нешто на што едвај чекаме.