Барај
Парчињата од новите колекции сега на неодолив попуст!
БЛОГ

Парчињата од новите колекции сега на неодолив попуст!

Среќна среда! Овој прекрасен сончев ден ве потсетуваме дека доаѓа најубавата сезона во годината, па зашто да не се подготвиме навреме.

Ако и вам ви здодеја можеби најдолгата зима што ја паметиме, време е расположението да го подобриме со трендовски парчиња од новите колекции на вашите омилени брендови.

 

Сите парчиња во кои знаеме дека ќе се вљубите можете да ги нарачате онлајн и да ги имате пред сите, а секако, истото да го сторите за само неколку минути.

Во новите колекции ќе најдете сè што ви е потребно за да изгледате стилски во екот на преодната сезона, па така одберете парчиња со кои секојдневно ќе бидете впечатливи за соодветната пригода.

 

 

Почнувајќи од секојдневен деловен изглед што секогаш треба да е умерен и креиран со парчиња соодветни за на работа, па сè до уникатни комбинации за некоја посебна свеченост, во новите колекции ќе ги најдете вистинските парчиња.

 

 

Никогаш не смееме да ја заборавиме ниту долната облека која без разлика на сезоната, треба да е удобна и секогаш лежерна, а токму такви парчиња можете да нарачате на www.fashiongroupoutlet.mk.

 


Women'Secret

 

Дочекајте ја пролетта подготвени со стилски јакни и дуксери кои сезонава доаѓаат во безброј модели и бои. Одберете ги совршените за вас од омилениот бренд и правете безброј комбинации за кои знаеме дека ќе имате инспирација веднаш штом се појават сончевите денови.

 

Повеќе од сигурно е дека во новите колекции ќе го пронајдете парчето што го отсликува вашиот стил и карактер и знаеме дека успешно ќе го вклопите во комбинациите што ги обожувате.

 

 

Она во што секогаш вреди да инвестирате во преодните сезони се јакните и палтата што ќе ги заокружат сите ваши стајлинзи, а овојпат ги има во изобилие.

 

 

Без разлика дали сте вљубени во уникатните мантили во крем и црна нијанса или пак во тексасот како едно од најкултните парчиња во модната индустрија, јакните се нешто со што мора да се започне секоја нова сезона.

 

Неодоливите фустани со принт и сезонава доаѓаат во разни варијанти, па задолжително надополнете го плакарот со неколку модели кои ќе ви го олеснат изборот во оние денови кога немате доволно инспирација.

 

 

Кога говориме за нова сезона, не смееме да заборавиме ниту на удобните спортски парчиња, па така патиките, дуксерите и тренерките се парчиња што треба да ги ставите меѓу првите на листата. Со оглед на тоа што ваквите производи во последно време станаа апсолутен хит во светот, варијациите на моделите се и повеќе од прекрасни.

 

 

Последно, она за што знаеме дека особено ќе се израдувате е тоа што до петок, 14-ти февруари, парчињата од новата сезона се на неодолив попуст од 10 проценти. Побрзајте и нарачајте веднаш, а погледнете ја и нашата ултра шармантна колекција за Денот на вљубените каде знаеме дека ќе го најдете совршениот подарок.

Купувајте онлајн каде и да сте. Преземете ја бесплатната мобилна апликација FashionGroup:                                

 

12.02.2020.

Слични статии

18.
Sep.
2022.
БЛОГ
На денот на најголемиот настан во кој се вперени очите од сите страни на светот, погребот на кралицата Елизабета Втора, се потсетуваме зошто многумина ја нар...
16.
Sep.
2022.
БЛОГ
Ја отвораме новата сезона со најстилските парчиња што можете да си ги замислите, а ако на оваа прекрасна вест додадеме дека со секоја сметка добивате ваучер ...
13.
Sep.
2022.
БЛОГ
Иако секогаш омилената црвена нијанса и оваа сезона некако излезе на површина, сепак, кафените и крем бои од палетата се нешто на што едвај чекаме.