Барај
Само за вас – ексклузивна online only колекција!
БЛОГ

Само за вас – ексклузивна online only колекција!

Веќе знаете дека вашите желби нѝ се на прво место, па со почетокот на новата сезона сакавме да направиме нешто ултра специјално за вас.

Овој февруари, ве разгалуваме со единствена, online only колекција полна уникатни парчиња кои можете да ги нарачате на www.fashiongroupoutlet.mk.

Како што претпоставувавте, станува збор за производи што може да ги добиете единствено онлајн и истите не се достапни во продавниците.

Со ова, вие ќе бидете првите што ќе го носат конкретниот производ и ќе изгледате супер тренди и уникатно каде и да се појавите.

Сите производи што ексклузивно за вас ги сместивме во неодолива колекција се со потпис на вашите омилени брендови меѓу кои и Timberland, Geox, Levi’s, SuperDry, Desigual, Guess и Replay.

Соодветно сезоната, маичките на куси ракави се едни од најбараните производи, па истите во неколку варијанти ќе ги најдете токму во оваа колекција.

Совршени патики за пролетните прошетки во природа, но и за уживање во секојдневието ќе пронајдете во ексклузивните модели на Timberland и Geox, а веруваме дека дамите ќе се вљубат во неодоливите модели фустани.

Оние кои уште отсега го закажаа летниот одмор, во оваа колекција ќе ги најдат вистинските чевли за бесконечни прошетки од кои никогаш нема да се изморите.

Како и секогаш, не заборавивме ниту на деталите со кои треба да ги заокружите вашите дневни стајлинзи, па во колекцијата сместивме и удобни и истовремено стилски чевли што ќе ги обожавате.

Без разлика што и да нарачате, имајте на ум дека ќе изгледате исклучително уникатно, бидејќи овие парчиња нема да ги најдете во продавниците на брендовите.

Ова е уште една потврда дека ние постојано се грижиме за нашите клиенти на кои секогаш им го овозможуваме најдоброто.

Ова попладне, одвојте малку време за себе и нарачајте си парче со кое ќе ја отворите новата сезона, а погледнете ги и сите останати колекции во кои веруваме ќе си го најдете својот фаворит.

Купувајте онлајн каде и да сте. Преземете ја бесплатната мобилна апликација FashionGroup:                                    

 

20.02.2020.

Слични статии

18.
Sep.
2022.
БЛОГ
На денот на најголемиот настан во кој се вперени очите од сите страни на светот, погребот на кралицата Елизабета Втора, се потсетуваме зошто многумина ја нар...
16.
Sep.
2022.
БЛОГ
Ја отвораме новата сезона со најстилските парчиња што можете да си ги замислите, а ако на оваа прекрасна вест додадеме дека со секоја сметка добивате ваучер ...
13.
Sep.
2022.
БЛОГ
Иако секогаш омилената црвена нијанса и оваа сезона некако излезе на површина, сепак, кафените и крем бои од палетата се нешто на што едвај чекаме.