Барај
Парчињата од Mango што сите ги сакаат сега на – 30%
БЛОГ

Парчињата од Mango што сите ги сакаат сега на – 30%

Да, добро прочитавте! Од 24 – ти февруари, па сè до 04 март, само за вас креиравме специјална акција во која ги сместивме вашите омилени производи кои само сега ќе ги добиете на 30 проценти намалување.

Сите парчиња се од сезоната пролет/лето 2020, а меѓу нив ќе го најдете и совршениот капут со кој славно ќе ја завршите студената сезона, но и чизмите кои се вредна инвестиција и парче што можете да го носите и другата година.

За сите дами кои се вљубени во палтата, само сега на 30 проценти намалување можете да одберете едно од многуте, но и модел кој е дел од ексклузивната колекција на брендот наречена It suits you.

Во истата ќе најдете и неодоливи модели на лежерни блузички кои се како создадени за ова преодно време од годината, но и кошули со кои ќе ги направите совршените комбинации за на работа.

Подеднакво шармантни се и сите модели на панталони кои се како создадени за удобен ден во канцеларија, но има и такви во кои можете да бидете впечатлива и шик и во слободните моменти.

Брендот за оваа сезона нуди уникатни модели на панталони изработени од интересни и впечатливи материјали, па токму тука сите оние кои сакаат да експериментираат ќе ги најдат нивните фаворити.

Она на што не смееме да заборавиме е дека пред нас е можеби омилениот празник на жените, 8 – ми Март, па сега е совршениот момент да одберете подароци од кои секоја дама ќе биде воодушевена. Уште денеска, одберете и некој од моделите на тренди фустани за свеченоста што ви претстои, а на која сакавте да го украдете сето внимание.

Денеска е совршен ден да си го посветите попладнето себеси и да си нарачате некој од производите од омилените Mango кои сега ќе ги добиете со специјален попуст од 30 проценти.


 
 

 Купувајте онлајн каде и да сте. Преземете ја бесплатната мобилна апликација FashionGroup:                              

25.02.2020.

Слични статии

18.
Sep.
2022.
БЛОГ
На денот на најголемиот настан во кој се вперени очите од сите страни на светот, погребот на кралицата Елизабета Втора, се потсетуваме зошто многумина ја нар...
16.
Sep.
2022.
БЛОГ
Ја отвораме новата сезона со најстилските парчиња што можете да си ги замислите, а ако на оваа прекрасна вест додадеме дека со секоја сметка добивате ваучер ...
13.
Sep.
2022.
БЛОГ
Иако секогаш омилената црвена нијанса и оваа сезона некако излезе на површина, сепак, кафените и крем бои од палетата се нешто на што едвај чекаме.