Барај
Кога мислам на моето дете, мислам на Окаиди!
БЛОГ

Кога мислам на моето дете, мислам на Окаиди!

Нашата онлајн продавница е побогата за еден исклучително сладок бренд, омилен на сите мајки и деца – Окаиди!

Бидејќи секогаш се грижиме да ви го обезбедиме најдоброто, а и поради големиот интерес за поставување на омилениот бренд на најмалите онлајн, сега полесно од кога и да е можете да одберете и да нарачате облека за вашите дечиња.

Ведри и весели бои, уникатни модели изработени од специјални материјали за вашите најмили, Окаиди долги години важи за еден од најквалитетните брендови кога станува збор за детска облека.

Кога на сите овие епитети ќе им го додадеме најважниот – удобноста, тогаш имате се што му е потребно на вашето малечко.

Сите производи се направени на тој начин што вашите дечиња имаат целосна слобода на движење во истите, а ќе се согласите, тоа е и она што е најважно во секојдневието.

Почнувајќи од пролетни парчиња за сезоната што следи, па се до јакни за променливото време и модни додатоци за вашите принцези, во понудата на брендот ќе најдете се што им е потребно за секоја пригода и годишно време.

Парчињата на брендот се олицетворение на искрената игра и авантуристичкиот дух што го има секое детенце, па токму според таа философија секогаш се водат и дизајнерите на брендот.

Покрај тоа што моделите се исклучително удобни и изработени од најфини материјали, истите се ултра модерни и со нив можете да правите безброј комбинации.

Пролетната колекција на брендот повикува на безгрижна игра и уживање во топлите денови што се пред нас, а бидејќи секогаш се грижиме да го добиете најдоброто, во моментов е актуелна промоцијата од 20 проценти попуст на целата колекција на брендот.

Попустот се пресметува во кошничка, а сите омилени модели уште денеска можете да си ги селектирате во кошничка и да направите нарачка за која знаеме дека вашите најмили ќе бидат најсреќни, а и доставата е бесплатна.

Добредојде Окаиди!

Купувајте онлајн каде и да сте. Преземете ја бесплатната мобилна апликација FashionGroup:                                

26.03.2020.

Слични статии

18.
Sep.
2022.
БЛОГ
На денот на најголемиот настан во кој се вперени очите од сите страни на светот, погребот на кралицата Елизабета Втора, се потсетуваме зошто многумина ја нар...
16.
Sep.
2022.
БЛОГ
Ја отвораме новата сезона со најстилските парчиња што можете да си ги замислите, а ако на оваа прекрасна вест додадеме дека со секоја сметка добивате ваучер ...
13.
Sep.
2022.
БЛОГ
Иако секогаш омилената црвена нијанса и оваа сезона некако излезе на површина, сепак, кафените и крем бои од палетата се нешто на што едвај чекаме.