Барај
Сите стилски кошули од Манго на супер попуст!
БЛОГ

Сите стилски кошули од Манго на супер попуст!

Можеби ни е малку тешко да се збогуваме со топлите џемпери и капути кои толку ги обожававме во текот на зимата, но мора да признаете дека нема ништо поубаво од лежерна и тренди кошула во пролет.

Токму такви ќе пронајдете во големата понуда на еден од омилените брендови на девојките ширум светот, Манго, а истите сега имаат и дополнителен неодолив попуст.

Збогатете ја вашата гардероба со неколку стилски парчиња од Манго и комбинирајте ги со што и да посакате за секојдневен шик изглед независно од пригодата.

Се што ви треба за топлата сезона на чии денови допрва ќе се радуваме е впечатлива и уникатна кошула за совршен изглед, а доколку се уште не сте ги одбрале вашите фаворити, сега е вистинското време за тоа.

Сите кошули што денеска ќе ви ги претставиме се одлични за вашиот секојдневен деловен изглед, а истите комбинирани со фармерки или панталони со висок струк изгледаат едноставно неодоливо.

Носете ги и со кожени панталони се додека времето ни го дозволува тоа, но и со вашите омилени здолништа и стилски чизми до глужд или потпетици со кои и велиме добредојде на пролетта.

Ваквите парчиња се совршени и за оние моменти кога имате посебен настан пред вас, а на кој сакате да оставите особено внимание, па истите се доволни за да бидете впечатлива.

Оваа пролет, кошулите на Манго доаѓаат во различни кроеви и дезени, па така одберете нежна розова со широки ракави, едноставна и бела како ваш сојузник во сите денови кога не знаете што да облечете, но и уникатна во сино – бели пруги кога сакате да бидете поинаква од останатите.

Само до втори април, ве разгалуваме со попуст од 20 и 30 проценти, а истиот се пресметува во кошничка.

Она што е важно да напоменеме е дека доставата е целосно бесплатна, а ве потсетуваме и дека сега е најважно да останеме дома и да ги подготвиме најубавите комбинации за убавите времиња што се пред нас, а на кои толку многу им се радуваме.

Купувајте онлајн каде и да сте. Преземете ја бесплатната мобилна апликација FashionGroup:                              

30.03.2020.

Слични статии

18.
Sep.
2022.
БЛОГ
На денот на најголемиот настан во кој се вперени очите од сите страни на светот, погребот на кралицата Елизабета Втора, се потсетуваме зошто многумина ја нар...
16.
Sep.
2022.
БЛОГ
Ја отвораме новата сезона со најстилските парчиња што можете да си ги замислите, а ако на оваа прекрасна вест додадеме дека со секоја сметка добивате ваучер ...
13.
Sep.
2022.
БЛОГ
Иако секогаш омилената црвена нијанса и оваа сезона некако излезе на површина, сепак, кафените и крем бои од палетата се нешто на што едвај чекаме.