Барај
Gaston & Daniela за Women’secret: Колекција полна егзотични парчиња!
БЛОГ

Gaston & Daniela за Women’secret: Колекција полна егзотични парчиња!

Една од најпознатите светски компании за текстил Gaston & Daniela создадоа магична колекција за Women’secret во која сместија неодоливи парчиња полни егзотични принтови и бои.

Во лимитираната колекција на брендот ќе најдете романтични фустани, аксесоари како венчиња, очила за сонце, додатоци за коса и неколку други парчиња во кои ќе се вљубите на прв поглед.

Оваа авангардна колекција која е една од највпечатливите на брендот сосема заслужено привлече огромно внимание, бидејќи ретко се случува една од најпознатите и најисториски куќи за текстил да создаде луксузни принтови и да ги преслика на парчиња.

Што се однесува на боите, истите доаѓаат во неколку нијанси како впечатлива розова и сина, нежна бела како основа, но и магична зелена која прекрасно ја отсликува пролетта.

Дел од колекцијата е и ова совршено скроено боди кое овојпат доаѓа во две нијанси – розова и сина, а на кое се насликани можеби најубавите принтови на Gaston & Daniela кои повикуваат на танц во долгите летни ноќи.

Она што е неодоливо и се провлекува низ целата колекција е мешањето на принтови како нешто посебно омилено на девојките во последно време, а кое овојпат е направено толку умешно и едноставно знаеме дека ќе го обожавате.

На кратко избегајте од реалноста и погледнете ја неодоливата нова колекција на Women’secret во чии парчиња знаеме дека ќе сакате да го поминете летото.

Само сега, сите парчиња од магичната колекција се на 20 проценти попуст, а вашиот фаворит можете да го нарачате уште денес и истиот ќе пристигне до вашиот дом со целосно бесплатна достава.

Купувајте онлајн каде и да сте. Преземете ја бесплатната мобилна апликација FashionGroup:                              

31.03.2020.

Слични статии

18.
Sep.
2022.
БЛОГ
На денот на најголемиот настан во кој се вперени очите од сите страни на светот, погребот на кралицата Елизабета Втора, се потсетуваме зошто многумина ја нар...
16.
Sep.
2022.
БЛОГ
Ја отвораме новата сезона со најстилските парчиња што можете да си ги замислите, а ако на оваа прекрасна вест додадеме дека со секоја сметка добивате ваучер ...
13.
Sep.
2022.
БЛОГ
Иако секогаш омилената црвена нијанса и оваа сезона некако излезе на површина, сепак, кафените и крем бои од палетата се нешто на што едвај чекаме.