Барај
Почнува нашата омилена сезона: Сите носиме бело!
БЛОГ

Почнува нашата омилена сезона: Сите носиме бело!

Пролетната и летната сезона воопшто, секогаш се синоними за безгрижни парчиња, најчесто обоени во светли нијанси, а тука ја вбројуваме и онаа на пиедесталот – белата!

Новите колекции на нашите омилени брендови се полни со токму такви парчиња, а веруваме дека и вие ќе го најдете вашиот фаворит од мноштвото бели модели.

Станува збор за парчиња кои се вистински класици и такви кои мора да ги имате во плакарот, за сите оние пригоди кога сакате да изгледате стилски, а немате многу време.

Топлата сезона е совршено време кога можете да ги комбинирате овие парчиња во неодоливи бели нијанси со што и да посакате, а секогаш сигурна комбинација е онаа со џинс.

За оние храбрите, вистински шик е и целосно белата комбинација, па не двоумете се доколку за утрешниот состанок сакавте да одберете бело палто и панталони во иста нијанса.

На врвот на листата омилени лежерни комбинации пак оваа пролет се искачија сите оние со бел џинс, а во колекциите на нашите брендови истите ги имате во изобилство.

Погледнете дел од понудата во продолжение и одберете ги вашите омилени бели парчиња во кои знаеме дека ќе се вљубите.

 

 

Купувајте онлајн каде и да сте. Преземете ја бесплатната мобилна апликација FashionGroup:                                

 

27.04.2020.

Слични статии

18.
Sep.
2022.
БЛОГ
На денот на најголемиот настан во кој се вперени очите од сите страни на светот, погребот на кралицата Елизабета Втора, се потсетуваме зошто многумина ја нар...
16.
Sep.
2022.
БЛОГ
Ја отвораме новата сезона со најстилските парчиња што можете да си ги замислите, а ако на оваа прекрасна вест додадеме дека со секоја сметка добивате ваучер ...
13.
Sep.
2022.
БЛОГ
Иако секогаш омилената црвена нијанса и оваа сезона некако излезе на површина, сепак, кафените и крем бои од палетата се нешто на што едвај чекаме.