Барај
Го освежуваме плакарот со парчиња на попуст до -40%!
БЛОГ

Го освежуваме плакарот со парчиња на попуст до -40%!

Доколку се уште не успеавте да ги погледнете новостите, од денеска на вашата омилена интернет продавница Fashion Group има неодолив попуст од дури 40 проценти!

Само за вас, направивме селекција на исклучителни парчиња кои знаеме дека ги обожавате, а истите сега може да ги добиете по супер цени.

Она што е важно да се спомене е тоа дека на селектирани артикли има попуст од 40 проценти, па сега е вистинско време да си ја набавите јакната која толку многу ја посакувавте или џемперите во кои сакате да ја поминете следната студена сезона.

Подеднакво неодоливи се и парчињатa на куси ракави чие време допрва доаѓа, а знаеме дека ќе се вљубите и во лежерните кошули и панталони со кои ќе оставите впечаток каде и да се појавите.

Во нашата понуда која од денеска е на исклучителен попуст, момците ќе ги најдат своите омилени поло маици во кои ќе сакаат да го поминат секој летен ден, а ќе си направите и супер шик комбинации за специјалните прилики кои допрва ќе дојдат.

Во ниту еден момент не смееме да ги заборавиме ниту удобните обувки кои секогаш треба да се на прво место, а ова пред се важи за нашите најмили.

Секогаш е одлично време да инвестирате во исклучително квалитетна долна облека, а сега сите прекрасни парчиња од Women’secret можете да ги добиете по супер цени.

Наполнете ја вашата кошничка со производи во кои вреди да инвестирате уште веднаш, а во понудата ќе најдете исклучителни парчиња за сите сезони што знаеме дека ќе ги обожавате!

 

 

Купувајте онлајн каде и да сте. Преземете ја бесплатната мобилна апликација FashionGroup:                              

 

 

12.05.2020.

Слични статии

18.
Sep.
2022.
БЛОГ
На денот на најголемиот настан во кој се вперени очите од сите страни на светот, погребот на кралицата Елизабета Втора, се потсетуваме зошто многумина ја нар...
16.
Sep.
2022.
БЛОГ
Ја отвораме новата сезона со најстилските парчиња што можете да си ги замислите, а ако на оваа прекрасна вест додадеме дека со секоја сметка добивате ваучер ...
13.
Sep.
2022.
БЛОГ
Иако секогаш омилената црвена нијанса и оваа сезона некако излезе на површина, сепак, кафените и крем бои од палетата се нешто на што едвај чекаме.