Барај
Сите бели фармерки во кои ИТ девојките се вљубија
БЛОГ

Сите бели фармерки во кои ИТ девојките се вљубија

Нема поубава сезона од топлата за комбинирање на фармерките за кои понекогаш ни недостасува малку храброст да ги носиме.

Доколку сте од оние кои припаѓаат во оваа категорија, имаме добра вест за вас – добро познатите бели фармерки сезонава доаѓаат во многу нови и интересни нијанси и модели од кои и вие ќе го најдете вашиот фаворит.

Познатите девојки сезонава ги комбинираат со безброј парчиња, но плетените топ маички или романтичните тантелни блузи се оние што секогаш се во преден план.

Фармерките во светла нијанса се дефинитивно меѓу омилените оваа пролет, па токму поради тоа, голем број дизајнери истите ги сместија во нивните колекции.

Истото е случај и со вашите омилени брендови чии парчиња можете да ги најдете во нашата онлајн продавница, а денеска само за вас издвоивме модели кои знаеме дека ќе ве привлечат.

Белите фармерки и сите нивни нијанси дефинитивно се парчиња со кои нема да погрешите оваа сезона, а каде и да се појавите ќе оставите стилски впечаток.

Секогаш ефективни и привлечни, комбинирани со вистинските парчиња, овие фармерки можат да бидат вистинска класика, но и тренди истовреме.

Истите сезонава ги има во плакарот на сите познати блогерки и инфлуенсерки, а и вие можете да го освежите вашиот уште денеска.

Низ текстот ќе најдете впечатливи комбинации од тоа како девојките ги носат белите фармерки оваа сезона, но и наши предлози со кои веднаш може да се подновите.

Купувајте онлајн каде и да сте. Преземете ја бесплатната мобилна апликација FashionGroup:                                               

18.05.2020.

Слични статии

18.
Sep.
2022.
БЛОГ
На денот на најголемиот настан во кој се вперени очите од сите страни на светот, погребот на кралицата Елизабета Втора, се потсетуваме зошто многумина ја нар...
16.
Sep.
2022.
БЛОГ
Ја отвораме новата сезона со најстилските парчиња што можете да си ги замислите, а ако на оваа прекрасна вест додадеме дека со секоја сметка добивате ваучер ...
13.
Sep.
2022.
БЛОГ
Иако секогаш омилената црвена нијанса и оваа сезона некако излезе на површина, сепак, кафените и крем бои од палетата се нешто на што едвај чекаме.