Барај
Обетки во фокус!
БЛОГ

Обетки во фокус!

Веројатно и вие сте од оние кои тврдат дека без добар накит не е целосна ниту една комбинација, па со нашите денешни предлози, само сакаме да го потврдиме тоа.

Со доаѓањето на топлите денови, некако веднаш ни се појави желбата за колоритен накит, а истиот се покажа како еден од омилените и на познатите девојки ширум светот.

Сезонава, во фокус се дефинитивно обетките во сите можни форми и бои, а на нашата онлајн продавница ќе ги најдете во изобилство.

Девојките сезонава ја украсуваат речиси секоја комбинација со обетки, без разлика дали е стилски женски костим за на работа или пак некоја лежерна викенд комбинација.

Ако сте од оние кои секогаш се одлучуваат за посмирени и едноставни бои, накитот во златна нијанса и оној во земјени тонови се секогаш полн погодок.

Соодветно на прекрасната пролет, обетките сезонава се украсени со неодоливи школки, колоритни мониста, пердуви, многу коноп и сламени моменти и што уште не за вистински шик впечаток.

Одберете го вашиот фаворит и разбијте ја секојдневната монотонија во комбинациите, а верувајте и дека ќе се чувствувате навистина посебно со уникатно парче накит.

Посебно одбраните обетки ќе го освежат секој ваш стајлинг, а бидете сигурни ќе го „украдат“ вниманието на сите во вашето друштво.

Облачното време ќе биде совршено ако го разведрите со чифт колоритни обетки, а денеска е вистинскиот момент за нарачка онлајн.

Купувајте онлајн каде и да сте. Преземете ја бесплатната мобилна апликација FashionGroup:                                               

 

21.05.2020.

Слични статии

18.
Sep.
2022.
БЛОГ
На денот на најголемиот настан во кој се вперени очите од сите страни на светот, погребот на кралицата Елизабета Втора, се потсетуваме зошто многумина ја нар...
16.
Sep.
2022.
БЛОГ
Ја отвораме новата сезона со најстилските парчиња што можете да си ги замислите, а ако на оваа прекрасна вест додадеме дека со секоја сметка добивате ваучер ...
13.
Sep.
2022.
БЛОГ
Иако секогаш омилената црвена нијанса и оваа сезона некако излезе на површина, сепак, кафените и крем бои од палетата се нешто на што едвај чекаме.