Барај
Во четврток носиме...црвено!
БЛОГ

Во четврток носиме...црвено!

Претпоследниот, односно последен ден од работната недела решивме дополнително да го разубавиме со целосно црвена комбинација составена од неодоливи парчиња.

Нема ништо поубаво од лежерен цветен фустан во топлите денови, па токму таков е во центарот на вниманието на денешната комбинација.

Постојат неколку причини поради кои ќе го обожавате вашиот нов фустан – направен е од исклучително пријатен материјал, има совршена должина за на работа и состаноци, а лесен е и за комбинирање со голем број модни додатоци.

Ние создадовме целосна комбинација само за вас, од која најголемиот дел парчиња се на супер попуст, а направивме и шармантна колекција составена од црвени парчиња кои може да ги погледнете на следниот линк.

И онака прекрасниот фустан ние го надополнивме со летни сандали на висока, полна потпетица во црвена нијанса, кои се неверојатно удобни за уживање во текот на целиот ден.

Во секоја комбинација, дамите секогаш посебно внимание им посветуваат на модните додатоци, па токму поради тоа, во денешната сместивме чанта која знаеме дека ќе ја обожавате.

Станува збор за црвена чанта од вашиот омилен бренд Guess, која можете да ја комбинирате со безброј парчиња, почнувајќи од елегантен фустан, па се до едноставна маичка и фармерки.

Што се однесува до модните додатоци, сосема доволен е овој елегантен часовник во црвена нијанса!

Сега е совршено време да го одберете вашиот фаворит од нашата целосно црвена колекција и да си нарачате онлајн уште денеска!

Купувајте онлајн каде и да сте. Преземете ја бесплатната мобилна апликација FashionGroup:                                               

04.06.2020.

Слични статии

18.
Sep.
2022.
БЛОГ
На денот на најголемиот настан во кој се вперени очите од сите страни на светот, погребот на кралицата Елизабета Втора, се потсетуваме зошто многумина ја нар...
16.
Sep.
2022.
БЛОГ
Ја отвораме новата сезона со најстилските парчиња што можете да си ги замислите, а ако на оваа прекрасна вест додадеме дека со секоја сметка добивате ваучер ...
13.
Sep.
2022.
БЛОГ
Иако секогаш омилената црвена нијанса и оваа сезона некако излезе на површина, сепак, кафените и крем бои од палетата се нешто на што едвај чекаме.