Барај
Hello Summer: До -50% намалување на вашите омилени парчиња!
БЛОГ

Hello Summer: До -50% намалување на вашите омилени парчиња!

Овој четврток не можеше да биде поубав! На само неколку дена пред официјалниот старт на летото, имаме уште поубава причина да го очекуваме со нетрпение.

Само за вас, од денеска почнува специјалниот попуст до – 50% на селектирани парчиња од брендовите Mango, Springfield, Bitsiani, Timberland, Replay, Guess, Levi’s, Superdry, Scotch&Soda, Calvin Klein, UGG, Tommy Hilfiger, Premiata, Diesel, Steve Madden, Inuikii…

Уште денеска, наполнете ја кошничката со омилените производи што долго време ги посакувавте и сега, купете ги на супер намалување.

Почнете го летото со совршените модни класици како шик здолништа, маички на куси ракави со тренди принт, лежерни и впечатливи фустани, неодоливи модели фармерки и бројни други парчиња.

Сега е вистинско време да го подготвите плакарот и со некои впечатливи парчиња за раната есен, поради кои со нетрпение ќе чекате да започне студената сезона.

Дотогаш, да уживаме во убавините што ни ги нуди летото и да се подготвиме за убавите пригоди што допрва доаѓаат.

*Намалувањето се однесува на продавници и онлајн продавницата на www.fashiongroupoutlet.mk.

 

Купувајте онлајн каде и да сте. Преземете ја бесплатната мобилна апликација FashionGroup:                                               

 

 

18.06.2020.

Слични статии

18.
Sep.
2022.
БЛОГ
На денот на најголемиот настан во кој се вперени очите од сите страни на светот, погребот на кралицата Елизабета Втора, се потсетуваме зошто многумина ја нар...
16.
Sep.
2022.
БЛОГ
Ја отвораме новата сезона со најстилските парчиња што можете да си ги замислите, а ако на оваа прекрасна вест додадеме дека со секоја сметка добивате ваучер ...
13.
Sep.
2022.
БЛОГ
Иако секогаш омилената црвена нијанса и оваа сезона некако излезе на површина, сепак, кафените и крем бои од палетата се нешто на што едвај чекаме.