Барај
Style of the day – vacation mode!
БЛОГ

Style of the day – vacation mode!

Иако можеби оваа година мирисот на морето ќе го оставиме за некои подобри времиња, тоа не значи дека нема максимално да го искористиме годишниот одмор.

Постојат толку убави места за кои можеби дури не знаете дека постојат, па сега е вистинско време да направиме добар план за посета на сите прекрасни локации низ нашата земја, секако, секогаш со добар стајлинг!

Одвојте време за планинарење, пливање, откривање на шармантните локалитети во кои знаеме дека ќе се вљубите штом ги запознаете.

Костим за капење Women'Secret, Торба Women'secret, Сандали Women'secret, Обетки Parfois, Алка Parfois, Додаток за коса Mango. 

Овој понеделник е совршено време за добар план кој вклучува и нови лежерни комбинации во кои ќе уживате во текот на сите денови од одморот.

За дамите, издвоивме шармантни костими за капење во неодоливи летни бои, но тука го сместивме и класикот – црниот костим што секогаш изгледа толку елегантно.

Истите ги надополнивме со неодоливо летен накит, но и чанти и чевли совршени за лежерни чекори за време на одморот.

Она што е прекрасно е тоа што сите овие парчиња во кои ќе инвестирате, тука се за да останат, благодарение на нивниот уникатен изглед што ги прави вистински класици.

Костим за капење Women'secret, Шапка Parfois, Папучи Mango, Сламена торба Springfield, Алка Parfois, Обетки  Parfois 

За момците пак, денеска одбравме комбинација составена од неколку клучни парчиња во кои знаеме дека сакаат да уживаат во слободните денови, па така ве запознаваме со овие супер удобни бермуди, впечатлива маичка на куси ракави, најудобни патики и секако, стилска капа за заштита од сонцето.

Комбинацијата можете да ја носите на сите летни прошетки, откривање на нови места, пикник во природа и што уште не.

Маичка Levi's, Бермуди Replay, Патики Timberland, Капа Diesel 

Погледнете ја нашата Vacation Mode колекција и разубавете го денот со онлајн нарачка и добар план за уживање во летото што толку долго го чекавме!

Купувајте онлајн каде и да сте. Преземете ја бесплатната мобилна апликација FashionGroup:                              

 

22.06.2020.

Слични статии

18.
Sep.
2022.
БЛОГ
На денот на најголемиот настан во кој се вперени очите од сите страни на светот, погребот на кралицата Елизабета Втора, се потсетуваме зошто многумина ја нар...
16.
Sep.
2022.
БЛОГ
Ја отвораме новата сезона со најстилските парчиња што можете да си ги замислите, а ако на оваа прекрасна вест додадеме дека со секоја сметка добивате ваучер ...
13.
Sep.
2022.
БЛОГ
Иако секогаш омилената црвена нијанса и оваа сезона некако излезе на површина, сепак, кафените и крем бои од палетата се нешто на што едвај чекаме.