Барај
Нови слатки парчиња од Okaidi што мирисаат на лето!
БЛОГ

Нови слатки парчиња од Okaidi што мирисаат на лето!

Со доаѓањето на летото, дојде и периодот кога мајките едвај чекаат да ги стилизираат своите најмили со лежерни парчиња во кои тие ќе сакаат да го поминат секој ден.

Соодветни на детската игра и предизвиците што ги носи истата со себе, новите парчиња од Okaidi се совршено меки и направени од висококвалитетни материјали како и секогаш досега.

Сите нови модели ќе бидат омилени меѓу девојчињата и момчињата, благодарение на неодоливите пастелни бои кои секогаш се едни од најубавите.

Како и секогаш досега, моделите се супер слатки и неодоливо асоцираат на лето, дополнително украсени со шармантни животни, инсекти и летни принтови.

Комбинацијата од одлични материјали, прекрасни бои и стилски модели, ги прави новите парчиња од Okaidi нешто што секој родител би го посакал за своето дете.

Пред нас е долго и топло лето полно безброј можности, па одберете и некој од костимите за капење во кои вашите дечиња ќе уживаат да се разладуваат.

Погледнете ги новите парчиња на следниов линк и израдувајте ги вашите најмили! Парчињата се достапни онлајн и во подавниците на Okaidi.

Купувајте онлајн каде и да сте. Преземете ја бесплатната мобилна апликација FashionGroup:                                    

 

22.06.2020.

Слични статии

18.
Sep.
2022.
БЛОГ
На денот на најголемиот настан во кој се вперени очите од сите страни на светот, погребот на кралицата Елизабета Втора, се потсетуваме зошто многумина ја нар...
16.
Sep.
2022.
БЛОГ
Ја отвораме новата сезона со најстилските парчиња што можете да си ги замислите, а ако на оваа прекрасна вест додадеме дека со секоја сметка добивате ваучер ...
13.
Sep.
2022.
БЛОГ
Иако секогаш омилената црвена нијанса и оваа сезона некако излезе на површина, сепак, кафените и крем бои од палетата се нешто на што едвај чекаме.