Барај
Ја зголемивме листата: Уште повеќе брендови на намалување до -50%!
БЛОГ

Ја зголемивме листата: Уште повеќе брендови на намалување до -50%!

Само за вас, од денеска ја зголемуваме листата на брендовите чии производи се на намалување до – 50%!

Да го направиме почетокот на летото уште поубав со незаборавен шопинг во кој знаеме дека секогаш уживате.

Во веќе постоечката листа на намалени брендови, од денеска ги додаваме и омилените Okaidi, Parfois, Hugo Boss, Geox и Women’Secret.

Бидете стилски ова лето со парчињата на некои од најпознатите брендови, но инвестирајте и во производите со кои знаеме дека ќе сакате да ја отпочнете есенската сезона.

Ова е совршен момент да ги посетите нашите продавници и онлајн страната каде ќе најдете исклучително привлечни парчиња на неодоливо намалување кое сите толку долго го чекавме.

Без разлика дали барате освежување на вашата летна гардероба или сакате да го зголемите изборот со некои вистински класици, во нашата понуда ќе најдете голем број стилски парчиња.

Дополнително, имаме супер информација за вас, а тоа е дека од денеска, 24 – ти па се до 28 – ми јуни ќе уживате во дополнителни -10% намалување на уникатниот Superdry каде сите урбани момци и девојки секогаш наоѓаат кул парчиња.

Оваа среда е едноставно совршена за да си посветите време себе и дополнително да ги разубавите вашите стајлинзи со онлајн нарачка и со прошетка низ нашите продавници!

Купувајте онлајн каде и да сте. Преземете ја бесплатната мобилна апликација FashionGroup:                                             

 

 

24.06.2020.

Слични статии

18.
Sep.
2022.
БЛОГ
На денот на најголемиот настан во кој се вперени очите од сите страни на светот, погребот на кралицата Елизабета Втора, се потсетуваме зошто многумина ја нар...
16.
Sep.
2022.
БЛОГ
Ја отвораме новата сезона со најстилските парчиња што можете да си ги замислите, а ако на оваа прекрасна вест додадеме дека со секоја сметка добивате ваучер ...
13.
Sep.
2022.
БЛОГ
Иако секогаш омилената црвена нијанса и оваа сезона некако излезе на површина, сепак, кафените и крем бои од палетата се нешто на што едвај чекаме.