Барај
Hello July – Најубавите летни парчиња на намалување до -50%!
БЛОГ

Hello July – Најубавите летни парчиња на намалување до -50%!

Топлите летни денови кои се пред нас бараат целосно „освежување“ на плакарот, а од денеска, сите парчиња кои заслужуваат место во вашиот се на неодоливо намалување до -50%!

Оваа среда е совршено време за шопинг на сите оние парчиња на кои секогаш им се враќавте, а сега, истите тие класици ќе бидат ваши по неверојатно намалени цени.

На почетокот на овој прекрасен jули, ставете ги сите омилени производи во кошничка и направете ја вашата нарачка уште денес, но посетете ги и продавниците на нашите брендови за исклучително стилски парчиња.

Меѓу парчињата што од денеска се на неверојатно намалување, ќе најдете шармантни фустани за сите посебни прилики, маички на куси ракави за лежерно лето, стилски обувки и се она што го прави летото уште поубаво.

Направете си безброј комбинации почнувајќи од оние лежерните со фармерки и памучни маички на куси ракави, па се до уникатни женски костими надополнети со модни додатоци создадени за лето.

За момците, подеднакво привлечни се и летните бермуди како есенцијално парче за овие месеци, но и поло маиците надополнети со уникатни патики кои секогаш ги заслужувате.

Само за вас, одвоивме неколку неодоливи парчиња, а целосната понуда можете да ја погледнете на следниов линк.

Купувајте онлајн каде и да сте. Преземете ја бесплатната мобилна апликација FashionGroup:                                                   

 

01.07.2020.

Слични статии

18.
Sep.
2022.
БЛОГ
На денот на најголемиот настан во кој се вперени очите од сите страни на светот, погребот на кралицата Елизабета Втора, се потсетуваме зошто многумина ја нар...
16.
Sep.
2022.
БЛОГ
Ја отвораме новата сезона со најстилските парчиња што можете да си ги замислите, а ако на оваа прекрасна вест додадеме дека со секоја сметка добивате ваучер ...
13.
Sep.
2022.
БЛОГ
Иако секогаш омилената црвена нијанса и оваа сезона некако излезе на површина, сепак, кафените и крем бои од палетата се нешто на што едвај чекаме.