Барај
Beach vibes: Купи повеќе, заштеди повеќе!
БЛОГ

Beach vibes: Купи повеќе, заштеди повеќе!

За уште повеќе да ги разубавиме вашите летни денови, од денеска па се до 09 – ти јули креиравме дополнителни -10% попуст на два или повеќе производи во кошничка!

Само за вас, во тек е и специјалната промоција неодоливо наречена Beach Vibes во која до 12 – ти јули имате можност да ги набавите сите ваши омилени производи на -50% попуст.

Сега е вистинско време да го „освежите“ вашиот плакар со совршени летни парчиња по уште посовршени цени и да заштедите како никогаш досега!

Парчињата од сите модни комбинации од кои се инспириравте, сега се исклучително достапни, а со купување на два или повеќе производи, добивате дополнителен попуст за целосна, шик комбинација.

Сега, купете ги сите парчиња кои ги посакувавте без да морате да избришете некое од кошничката или пак вешто да го избегнете во продавница.

Наполнете ја кошничката и одвојте време ова прекрасно попладне да ги посетите нашите продавници каде ве чекаат парчиња за кои со сигурност можеме да кажеме дека ќе ги обожавате.

Иако ова лето можеби одморот ќе ни биде поинаков, тоа не значи дека нема да си дозволиме мини уживање во слободата, или пак нема да се дотераме за дневните прошетки низ градот.

Кога се работи за секојдневните комбинации за на работа, во текот на летото потребни ни се лежерни парчиња со кои успешно ќе се справиме со високите температури, па токму ваквите промоции се совршен момент за тоа.

Бидете вистински шопинг професионалец и направете ја вашата нарачка уште денес! Сите призводи на следниов линк.

Купувајте онлајн каде и да сте. Преземете ја бесплатната мобилна апликација FashionGroup:                                      

07.07.2020.

Слични статии

18.
Sep.
2022.
БЛОГ
На денот на најголемиот настан во кој се вперени очите од сите страни на светот, погребот на кралицата Елизабета Втора, се потсетуваме зошто многумина ја нар...
16.
Sep.
2022.
БЛОГ
Ја отвораме новата сезона со најстилските парчиња што можете да си ги замислите, а ако на оваа прекрасна вест додадеме дека со секоја сметка добивате ваучер ...
13.
Sep.
2022.
БЛОГ
Иако секогаш омилената црвена нијанса и оваа сезона некако излезе на површина, сепак, кафените и крем бои од палетата се нешто на што едвај чекаме.