Барај
Уште повеќе производи на намалување до -50%!
БЛОГ

Уште повеќе производи на намалување до -50%!

Ако мислевте дека овој петок не може да биде поубав одошто е, грешите! Денеска ви даваме причина плус да го обожавате последниот ден од работната недела и само за вас, ја надополнивме листата на производи на намалување до -50%!

Покрај производите со кои веќе го „освеживте“ плакарот, од денеска вметнавме нови брендови со неодоливо стилски парчиња на намалување до -50% меѓу кои и Levi’s, Superdry, Timberland, Parfois и секогаш најслаткиот – Okaidi!

Почнувајќи од лежерни летни фустани, па се до стилски поло маици совршени за со бермуди, новото надополнување на нашата летна промоција е се она што ви е потребно денеска.

Разгледајте ја целосната понуда и одберете супер стилски парчиња кои уште веднаш ќе ги „испратите“ во кошничка, но не заборавајте да ги посетите и нашите продавници каде ве чекаат и новите колекции од нашите брендови.

Сите трендови што ги обожававте сега се уште попристапни, а времето е совршено за обнова на гардеробата.

Заљубете се повторно во вистинските класици на нашите брендови, но одберете и нешто тренди и шик за долгото и топло лето, а инспирирајте се и од нашите нови парчиња.

 

Купувајте онлајн каде и да сте. Преземете ја бесплатната мобилна апликација FashionGroup:                                                     

 

10.07.2020.

Слични статии

18.
Sep.
2022.
БЛОГ
На денот на најголемиот настан во кој се вперени очите од сите страни на светот, погребот на кралицата Елизабета Втора, се потсетуваме зошто многумина ја нар...
16.
Sep.
2022.
БЛОГ
Ја отвораме новата сезона со најстилските парчиња што можете да си ги замислите, а ако на оваа прекрасна вест додадеме дека со секоја сметка добивате ваучер ...
13.
Sep.
2022.
БЛОГ
Иако секогаш омилената црвена нијанса и оваа сезона некако излезе на површина, сепак, кафените и крем бои од палетата се нешто на што едвај чекаме.