Барај
Во четврток носиме...стилски модни додатоци!
БЛОГ

Во четврток носиме...стилски модни додатоци!

Очекувано, летната сезона кај нас секогаш буди желба за неодоливи бои, па иако неутралните тонови се вистински хит летово, некако повторно им се враќаме на интензивните.

Веруваме дека веќе се дотеравте за прекрасниот четврток, но и дека не заборавивте на модните додатоци без кои изгледот никогаш не е целосен.

Раскошната палета на бои и уште поубавите модели од нашите брендови, ги прават летните модни додатоци попривлечни од кога и да е.

Освежете ги вашите летни комбинации со стилска чанта од Guess во интензивни нијанси, неодолив накит од Parfois како еден од омилените ова лето, а бидете и во центарот на вниманието со шик очилата од Mango.

Во шармантната колекција модни додатоци што ја направивме само за вас, ќе најдете и совршени парчиња за на одмор, со кои само дополнително ќе ги истакнете лежерните фустани и костими за капење.

Вистински хит оваа топла сезона се сламените торби во сите големини и модели, па доколку се уште не ја одбравте вистинската за вас, денеска е совршен ден за тоа.

Познатите девојки ова лето се целосно вљубени и во накитот со школки, па не двоумете се доколку сакате нешто што ќе ги „зачини“ вашите секојдневни комбинации.

За дамите вљубени во класиците, тука се парчињата во сигурни нијанси како сребрена и златна, кои секогаш се меѓу најпосакуваните.

Најубавите модели на модни додатоци за ова лето ги гледате во нашата колекција полна шарм!

Купувајте онлајн каде и да сте. Преземете ја бесплатната мобилна апликација FashionGroup:                                                     

16.07.2020.

Слични статии

18.
Sep.
2022.
БЛОГ
На денот на најголемиот настан во кој се вперени очите од сите страни на светот, погребот на кралицата Елизабета Втора, се потсетуваме зошто многумина ја нар...
16.
Sep.
2022.
БЛОГ
Ја отвораме новата сезона со најстилските парчиња што можете да си ги замислите, а ако на оваа прекрасна вест додадеме дека со секоја сметка добивате ваучер ...
13.
Sep.
2022.
БЛОГ
Иако секогаш омилената црвена нијанса и оваа сезона некако излезе на површина, сепак, кафените и крем бои од палетата се нешто на што едвај чекаме.