Барај
Додадовме нови производи на намалувањето до -50%!
БЛОГ

Додадовме нови производи на намалувањето до -50%!

Веруваме дека и вие гледате на шопингот како на супер терапија во секое време, па дополнително ве радува фактот што во текот на омилените летни месеци, цените се и повеќе од неодоливи.

Сега, конечно, сите производи што поминаа долго време во вашата листа на желби можете без двоумење да ги префрлите во плакарот по фантастични цени.

На ваше задоволство, од денеска ја зголемивме листата со производи на намалување до -50% и тоа со некои од вашите омилени брендови меѓу кои и Fashion&Friends, Geox и Guess.

Покрај сета возбуда што ја носат новите колекции и шик парчињата, постои нешто толку посебно во купувањето на намалување.

Сега е совршен момент да си набавите патики со кои ќе уживате во правењето на сите есенски комбинации на кои толку им се радуваме, но и сандали во кои ќе посакате да ги уживате топлите летни денови.

Од денеска, ја надополнивме и понудата на секогаш омилениот Guess каде момците и девојките години наназад ги наоѓаат омилените тренди парчиња.

Направете ги вашите комбинации за на работа уште постилски со парчињата на мулти брендот Fashion & Friends, но токму оттаму, одберете и шик производи за сите слободни денови.

Само за вас, од денеска во рамки на промоцијата „Tropical Colors“ ќе најдете дополнителни производи за неодоливо заводливи вечерни стајлинзи, стилски маички на куси ракави за момците, но и многу други парчиња што знаеме дека ќе ги обожавате.

Направете го петокот уште поубав, посетете ги нашите продавници или креирајте си онлајн нарачка уште веднаш!

Купувајте онлајн каде и да сте. Преземете ја бесплатната мобилна апликација FashionGroup:                                                 

17.07.2020.

Слични статии

18.
Sep.
2022.
БЛОГ
На денот на најголемиот настан во кој се вперени очите од сите страни на светот, погребот на кралицата Елизабета Втора, се потсетуваме зошто многумина ја нар...
16.
Sep.
2022.
БЛОГ
Ја отвораме новата сезона со најстилските парчиња што можете да си ги замислите, а ако на оваа прекрасна вест додадеме дека со секоја сметка добивате ваучер ...
13.
Sep.
2022.
БЛОГ
Иако секогаш омилената црвена нијанса и оваа сезона некако излезе на површина, сепак, кафените и крем бои од палетата се нешто на што едвај чекаме.