Барај
Во четврток носиме...Superdry парчиња на -70%!
БЛОГ

Во четврток носиме...Superdry парчиња на -70%!

Веќе подолго време Superdry важи за еден од омилените брендови на младите, стилски луѓе ширум светот, од чии продавници секогаш излегуваат исклучително добри трендови обожувани од многумина.

Ако сте и вие едни од обожавателите, тогаш денеска е вашиот среќен ден! Од овој четврток почнува неодоливо намалување на најстилските производи од брендот до неверојатни -70%.

Сега, можете да си ги набавите омилените дуксери, маички на куси ракави, јакни и ултра шик карго панталони по супер намалени цени.

Покрај исклучителниот квалитет, парчињата на Superdry привлекуваат со ефектниот изглед што ги издвојува од сите останати.

Момците ги обожуваат поради кул графиките исцртани на маичките на куси ракави кои во комбинација со нивните бермуди, во летниот период создаваат совршен стајлинг.

Подеднакво привлечни се и дуксерите од брендот, секогаш со нешто сосема поинакво од останатите и едноставно одлични за сите есенски комбинации на кои допрва ќе им се радуваме.

Девојките пак, ги обожаваат промените во брендот кои значат повеќе романтични парчиња покрај веќе омилените „street style“ производи.

Сега е вистинско време да си набавите супер класици кои ќе ви бидат при рака во секоја пригода, соодветни за прошетки во парк, за вежбање, спорт, но и ултра стилски комбинации за на работа.

Погледнете ја понудата на Superdry и селектираните производи на намалување до -70%, нарачајте онлајн или посетете ја нашата продавница во Скопје Сити Мол.

Купувајте онлајн каде и да сте. Преземете ја бесплатната мобилна апликација FashionGroup:                                               

 

23.07.2020.

Слични статии

18.
Sep.
2022.
БЛОГ
На денот на најголемиот настан во кој се вперени очите од сите страни на светот, погребот на кралицата Елизабета Втора, се потсетуваме зошто многумина ја нар...
16.
Sep.
2022.
БЛОГ
Ја отвораме новата сезона со најстилските парчиња што можете да си ги замислите, а ако на оваа прекрасна вест додадеме дека со секоја сметка добивате ваучер ...
13.
Sep.
2022.
БЛОГ
Иако секогаш омилената црвена нијанса и оваа сезона некако излезе на површина, сепак, кафените и крем бои од палетата се нешто на што едвај чекаме.