Барај
Регистрирај се и добиј 10% дополнителен попуст!
БЛОГ

Регистрирај се и добиј 10% дополнителен попуст!

 

Бидејќи секогаш се грижиме нашите клиенти да го добијат најдоброто, од денеска креиравме специјална промоција со која добивате дополнителни -10% попуст во кошничка на сите производи! 

Неодоливата промоција трае од 28 до 30 – ти јули и се однесува на сите оние кои и досега обожувале да купуваат онлајн, но и за сите нови корисници кои ќе се регистрираат во наведениот период.

Веднаш откако ќе се регистрирате, добивате мејл во кој ќе го пронајдете уникатниот код што треба да го внесете во полето „Промовен код“ кога ќе ја направите нарачката и да добиете неодоливи, дополнителни -10% на било кој производ. 

Кодот може да се искористи еднократно и истиот не се однесува на производите од Superdry, на кои веќе има намалување до неверојатни -70%.

Уживајте во уште еден прекрасен месец од топлото лето и само сега, купете си ги сите оние парчиња на кои долго чекавте по супер цени!

Почнувајќи од тренди парчиња, па се до вистински класици, раскошната понуда на нашите брендови е нешто што не смеете да го пропуштите.

Сега е совршено време да инвестирате и во некои есенски парчиња како јакни, мантили и џемперчиња за кои знаеме дека ќе ги обожавате во текот на студената сезона што допрва доаѓа.

Заокружете ја летната гардероба и почнете со одбројување до студената, со стилски парчиња кои само сега, можете да ги добиете на одличен попуст.

Време е за шопинг!

Купувајте онлајн каде и да сте. Преземете ја бесплатната мобилна апликација FashionGroup:                                

 

28.07.2020.

Слични статии

18.
Sep.
2022.
БЛОГ
На денот на најголемиот настан во кој се вперени очите од сите страни на светот, погребот на кралицата Елизабета Втора, се потсетуваме зошто многумина ја нар...
16.
Sep.
2022.
БЛОГ
Ја отвораме новата сезона со најстилските парчиња што можете да си ги замислите, а ако на оваа прекрасна вест додадеме дека со секоја сметка добивате ваучер ...
13.
Sep.
2022.
БЛОГ
Иако секогаш омилената црвена нијанса и оваа сезона некако излезе на површина, сепак, кафените и крем бои од палетата се нешто на што едвај чекаме.