Барај
Во четврток носиме: Магични цветни комбинации!
БЛОГ

Во четврток носиме: Магични цветни комбинации!

 

Иако ова лето е сосема поинакво од сите останати на кои се сеќаваме досега, високите температури се тука да не потсетат дека ова годишно време е едно од најубавите во кое треба максимално да уживаме.

За уживањето во топлите денови да биде уште поголемо, задолжителни се стилските парчиња изработени од најпријатни материјали обоени во цветни принтови.

Токму овој принт е нешто што никогаш нема да излезе од мода и е совршен одговор на сите оние моменти кога се двоумите што впечатливо да облечете денес.

Со оглед на тоа што веруваме дека и во вашата летна гардероба прв избор секогаш се шармантните фустанчиња, нашите брендови сезонава нудат совршено цветни парчиња што ќе ве освојат на прв поглед.

Подеднакво привлечни се и комбинезоните, но и кусите панталони кои ова лето се еден од омилените трендови на девојките ширум светот.

Совршен моден избор се и лежерните здолништа и кошули во неодоливи летни бои надополнети со шик принт, кои секогаш се соодветни за исполнет ден на работа.

За оние девојки кои секогаш им се враќаат на фармерките, тесните во светла нијанса дополнително истакнати со шармантен принт се супер избор за сите вечерни излегувања.

Постои нешто толку убаво и привлечно во цветните принтови што секогаш прави да им се враќаме.

Денеска повторно ја славиме нивната убавина со неколку парчиња во кои знаеме дека ќе се вљубите, а и среда е одличен ден за шопинг!

Купувајте онлајн каде и да сте. Преземете ја бесплатната мобилна апликација FashionGroup:                                    

30.07.2020.

Слични статии

18.
Sep.
2022.
БЛОГ
На денот на најголемиот настан во кој се вперени очите од сите страни на светот, погребот на кралицата Елизабета Втора, се потсетуваме зошто многумина ја нар...
16.
Sep.
2022.
БЛОГ
Ја отвораме новата сезона со најстилските парчиња што можете да си ги замислите, а ако на оваа прекрасна вест додадеме дека со секоја сметка добивате ваучер ...
13.
Sep.
2022.
БЛОГ
Иако секогаш омилената црвена нијанса и оваа сезона некако излезе на површина, сепак, кафените и крем бои од палетата се нешто на што едвај чекаме.