Барај
Направете нечиј ден посебен со Fashion Group Gift Card!
БЛОГ

Направете нечиј ден посебен со Fashion Group Gift Card!

 

Изборот на совршен подарок никогаш не бил полесен! Од денеска, направете вашите најмили да се чувствуваат неверојатно на нивниот посебен ден со подарок - картичката на Fashion Group.

Одберете ја соодветната од трите картички во вредност од 1.000, 3.000 или 5.000 денари во било која од продавниците на Fashion Group и подарете нешто уникатно на специјалните луѓе во вашиот живот.

Подароците од денеска имаат една сосема поинаква димензија и значење со самото тоа што на драгите луѓе во вашиот живот им давате целосна слобода сами да си го одберат подарокот и вистински да уживаат во него.

Со нашите подарок - картички, им овозможувате едно поинакво, лично искуство со тоа што им овозможувате да си ја одберат совршената комбинација за себе.

Во пресрет на подобрите денови што се пред нас, кога повторно ќе му се вратиме на уживањето во семејните прослави и специјални поводи, одбирањето на подарок ќе биде исклучително лесно.

Подеднакво прекрасно е и дарувањето без причина, кога на некој ќе му го разубавите денот бидејќи едноставно помисливте на него, а сега тоа може да го направите на исклучително брз начин.

Дозволете им на вашите најмили да одберат некое парче од новите колекции на нашите брендови и во исклучителен стил да започнат да уживаат во неодоливата есен која секогаш носи магија со себе.

*Подарок - картичките на Fashion Group можете да ги купите во сите наши продавници, при што на задната страна од секој ваучер е наведено во кои продавници може да се искористи истиот.

При купување на подарок - картичката добивате фискална сметка која задолжително треба да ја приложите при искористување на ваучерот. Истиот не може да се замени за парични средства и има важност 60 дена од купувањето со еднократно користење. Вредносните ваучери не може да ги користите онлајн. 

Купувајте онлајн каде и да сте. Преземете ја бесплатната мобилна апликација FashionGroup:
                                               

 

 

27.08.2020.

Слични статии

18.
Sep.
2022.
БЛОГ
На денот на најголемиот настан во кој се вперени очите од сите страни на светот, погребот на кралицата Елизабета Втора, се потсетуваме зошто многумина ја нар...
16.
Sep.
2022.
БЛОГ
Ја отвораме новата сезона со најстилските парчиња што можете да си ги замислите, а ако на оваа прекрасна вест додадеме дека со секоја сметка добивате ваучер ...
13.
Sep.
2022.
БЛОГ
Иако секогаш омилената црвена нијанса и оваа сезона некако излезе на површина, сепак, кафените и крем бои од палетата се нешто на што едвај чекаме.