Барај
Во четврток носиме: Слатки комбинации од Parfois на неодолив попуст!
БЛОГ

Во четврток носиме: Слатки комбинации од Parfois на неодолив попуст!

 

Есента со себе носи посебни предизвици, а новото нормално ги направи искушенијата уште поголеми.

Иако пандемијата се уште не е стивната, полека почнавме да се враќаме на уживање во секојдневните работи, овојпат на малку поинаков начин.

Во секојдневието секако го вклучуваме и враќањето во канцеларија, кое по толку голема пауза, знае да биде потешко од вообичаено.

За да си го направиме животот полесен и уживањето во есента уште поголемо, време е да направиме шик трансформација на плакарот.

Тоа подразбира создавање на неодоливи есенски комбинации во кои ќе вметнеме и некои летни парчиња и со стил ќе ја завршиме топлата сезона.

Кошула, чевли: Parfois, фармерки Mango 

Пораскошна од било која друга сезона, есента ни дава можност за експериментирање со стилот и „украсување“ на секој стајлинг, а за тоа нема поромантичен бренд од Parfois.

Вљубеничките во модните додатоци ќе кажат дека токму таму ќе ги најдете совршените парчиња накит и чанти за секоја посебна пригода, а подеднакво привлечни оваа сезона се и парчињата облека од брендот.

Кошула, здолниште, потпетици: Parfois

Кога станува збор за комбинациите за на работа, се чини едно парче се издвојува од останатите, а тоа дефинитивно е кошулата која оваа романтична есен доаѓа во нови стилски изданија.

Дизајнерите на Parfois создадоа уникатни модели кошули кои совршено соодветствуваат со шик модели фармерки или здолништа, а надополнети со вистинските чевли и модни додатоци прават единствена комбинација за на работа.

Кошула, фармерки, еспадрили: Parfois 

Од денеска па се до 16 -ти септември ќе ги најдете омилените производи од новата есен/зима колекција на Parfois на попуст од -10% онлајн и во сите продавници на брендот.

Овој четврток, за вас создадовме неколку комбинации со производи од брендот кои се како создадени да ја започнете работната авантура со стил!

Купувајте онлајн каде и да сте. Преземете ја бесплатната мобилна апликација FashionGroup:                                                     

10.09.2020.

Слични статии

18.
Sep.
2022.
БЛОГ
На денот на најголемиот настан во кој се вперени очите од сите страни на светот, погребот на кралицата Елизабета Втора, се потсетуваме зошто многумина ја нар...
16.
Sep.
2022.
БЛОГ
Ја отвораме новата сезона со најстилските парчиња што можете да си ги замислите, а ако на оваа прекрасна вест додадеме дека со секоја сметка добивате ваучер ...
13.
Sep.
2022.
БЛОГ
Иако секогаш омилената црвена нијанса и оваа сезона некако излезе на површина, сепак, кафените и крем бои од палетата се нешто на што едвај чекаме.