Барај
Верувајте ни, во овие чанти вреди да се инвестира сега!
БЛОГ

Верувајте ни, во овие чанти вреди да се инвестира сега!

 

Кога говориме за чантите, мора да признаеме дека тие се едни од модните додатоци што имаат посебно место во срцето на секоја дама.

Оваа сезона, она што знаеме дека особено ќе ви се допадне е тоа што трендовите кај чантите се тука да останат, бидејќи дизајнерите создадоа навистина нешто посебно.

Очекувано, кога станува збор за боите што дамите ширум светот ги обожуваат оваа сезона, палетата на земјени бои се чини никогаш не е здодевна и секогаш е толку омилена.

Секоја сезона чантите поминуваат низ нова трансформација, а оваа сезона моделите што излегоа од сето експериментирање се едноставно неодоливи.

Подеднакво популарни се мини чантите, но и оние волуменозните за оние дами кои секогаш сакаат се да носат со себе. Девојките се уште обожаваат мини чантите да ги носат преку рамо, а овој тренд е еден од оние кои се чини никогаш нема да здодеат.

Она што исто така никогаш нема да излезе од мода е црната нијанса на чанти кои некако секогаш најмногу ни го одвлекуваат вниманието, но сезонава сепак, на пиедестал ги ставаме омилените есенски нијанси.

За нашите омилени дами, ние подготвивме мини колекција чанти во која вреди да се инвестира уште денес, па на следните линкови, заедно да ги одбереме нашите фаворити!

 

 

Купувајте онлајн каде и да сте. Преземете ја бесплатната мобилна апликација FashionGroup:                                                   

 

14.09.2020.

Слични статии

18.
Sep.
2022.
БЛОГ
На денот на најголемиот настан во кој се вперени очите од сите страни на светот, погребот на кралицата Елизабета Втора, се потсетуваме зошто многумина ја нар...
16.
Sep.
2022.
БЛОГ
Ја отвораме новата сезона со најстилските парчиња што можете да си ги замислите, а ако на оваа прекрасна вест додадеме дека со секоја сметка добивате ваучер ...
13.
Sep.
2022.
БЛОГ
Иако секогаш омилената црвена нијанса и оваа сезона некако излезе на површина, сепак, кафените и крем бои од палетата се нешто на што едвај чекаме.